Darujte si vnútornú premenu – týždňovka 5

Hovorte ľuďom, že vám na nich záleží

Sviatok zamilovaných už pomaly končí, ale sila jeho vysokých vibrácií môže ešte dlho pokračovať, ak sa tak rozhodnete.

Rozhodnite sa mať Valentína ešte minimálne celý nasledujúci týždeň tým, že budete druhým hovoriť, že vám na nich záleží a že ich máte radi.

Na Valentína ste to dali najavo najmä tým, ktorí sú predmetom vašej zamilovanosti, ďalšie dni pokračujte s tými, ktorých máte radi a sú pre vás dôležití.

A všímajte si, ako skvelo sa budete cítiť, keď sa osôbke, ktorej ste tie príjemné a milé slová adresovali, usmeje celá tvár. Budete šťastní a budete sa usmievať. A to sú tie okamihy, kedy nám je dobre. Keď sme v spojení s inými ľuďmi.

Tento týždeň myslite na to, že sa chcete spájať a vytvorte okolo seba úsmev a radosť. Berte to ako dôležitý krok na vašej ceste za zmenou. Nič k tomu nepotrebujete, žiadne peniaze, žiadnu vec. Iba seba, svoj zámer a zopár slov: Si pre mňa dôležitá. Mám ťa rád. Som rád v tvojej spoločnosti. Ďakujem ti za všetko, čo pre mňa robíš. Si milý, si šikovný, dobre varíš atď. Určite nájdete tie správne slová. A pridajte aj oslovenie – ľudia majú radi zvuk svojho mena, takže vyznanie alebo ocenenie bude o to silnejšie.

Verím, že sa vám to zapáči a budete mať chuť v tom pokračovať celý život. A keď budete v týchto vysokých vibráciách stále častejšie, bude pre vás oveľa jednoduchšie začať robiť aj iné zmeny.

Začnite tam, kde práve ste, s tým, čo práve máte a vykročte. Tento týždeň sa nabíjajte pozitívnymi vibráciami lásky tým, že budete druhým hovoriť, ako vám na nich záleží.

TÝŽDEŇ 5 – HOVORTE ĽUĎOM, ŽE VÁM NA NICH ZÁLEŽÍ.

Ste pre mňa veľmi dôležití, čitatelia moji. Ďakujem,

J♥n♥ Ml♥d♥

Tento obsah bol zaradený v Týždňovky k vnútornej premene, Život je radosť. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár