Na akých rozprávkach ste vyrastali?

Koľkokrát ste videli Tri oriešky pre Popolušku? Neviete to ani zrátať, ale zrejme si ju nenecháte ujsť každé Vianoce. Možno, že keď si prečítate tento článok, tohtoročné Vianoce, si ju nepozriete.

Prečo? Pretože kód slovenských a českých rozprávok, prísloví a porekadiel nám tlačí do podvedomia bloky k bohatstvu. Bohatí sú v nich zlí a chudobní dobrí. Priznajte sa, koľkí z vás ste sa v detstve napočúvali vety typu:  „Bohatí kradnú“, „Bohatí sú zlí“, „Radšej zosťaňme chudobní a dobrí“, „Bohatí skončia v pekle“ alebo niečo podobné v tomto duchu?

Čítajte viac »
Toto všetko sa Vám hlboko vrylo do podvedomia a dnes potichúčky ovláda Váš vzťah k peniazom a bohatstvu. Aj keď o tom neviete a vedome si myslíte, že peniaze a bohatstvo máte pod kontrolou.

Podľa Zákona príťažlivosti si pritiahnete do života to, na čo intenzívne myslíte. Ak chcete byť bohatý, môžete na to myslieť najintenzívnejšie ako viete, pokiaľ však Vaše podvedomie bude mať v sebe program chudoby, Zákon príťažlivosti nebude fungovať.

Keď budete mať v hlavičke vety ako „Bez práce nie sú koláče“, „Pečené holuby do úst nelietajú“, „Bohatým brať a chudobným dávať“, môžete mať síce veľa peňazí, ale vždy to bude o tom, že budete v práci od rána do večera, prípadne budete mať dve práce. Budete drieť. A budete závidieť tým, ktorí majú bez toho, aby dreli. A navyše budete mať pocit, že by Vám mali zo svojho bohatstva dať, pretože sú bohatí. Vy totiž podvedome ani nechcete byť bohatý, pretože bohatí sú zlí. A Vy ste dobrý.

Pamätám si zo svojho detstva zopár zážitkov, ktoré určite naprogramovali moju myseľ na dlhý čas. Často som počúvala, že si niečo nemôžeme dovoliť. Raz to bola maska na karneval (keď som už tretíkrát musela byť muchotrávka), inokedy zase rifle (ktoré už okrem mňa nosila celá trieda). Moji rodičia si na to vôbec nepamätajú, ale vo mne dlho rezonovali pocity hanby za to, že si to nemôžeme dovoliť. A vetou: „Toto si nemôžem dovoliť“, som si v dospelosti často „spestrovala“ nákupy.

Viete, čo sa stane, keď si stále budete hovoriť (či už pre seba alebo niekomu inému), že si niečo nemôžete dovoliť? Bude stále viac toho, čo si nebudete môcť dovoliť, pretože si svoju myseľ programujete na nedostatok.

Túto vetu je treba dostať preč z Vášho podvedomia. A aj všetky emócie spojené so zážitkami typu muchotrávka a rifle z detstva.  A aj všetky tie pocity dojatia, ktoré prebehli Vaším telom, keď sa chudobnej Popoluške konečne dostalo šťastia. Ako?

Pomocou EFT. Objednajte sa na EFT program Odblokujte svoju prosperitu. Počas troch sedení objavíme a zrušíme programy vo vašej mysli, ktoré vám blokujú hojnosť.

Viete vôbec, že keby ste nemali v sebe programy nedostatku (plus zmenili nejaké veci vo Vašom živote), mohli by ste zarobiť 20-krát toľko, koľko zarábate teraz?

Tento obsah bol zaradený v Osobný rozvoj, Poznaj svoje podvedomie. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna reakcia na Na akých rozprávkach ste vyrastali?

  1. kiki pro povedal:

    úžasné :DDD ja som na tých rozprávkach a porekadlách vyrastala a stále ich mám v have „byť skromná, slušná, vzdelaná, múdra, nevtieravá, všetko dosiahnuť sama, nepredbiehať sa, neodvrávať, ….. je toho veľmi veľa…“ nie že by to boli zlé vlastnosti, ale boli to vždy a stále iba tieto. Mamina mi stále hovorila „kde sa ty na to hrabeš“ alebo „prosím ťa, to nie je pre teba“ atď. A keď som niečo dosiahla (lebo som to veľmi chcela a verila som), tak bola milo prekvapená „to nie je možné“ a už by z toho najradšej odpadla :DDD

Pridaj komentár