Nech je váš rok 2019 plný zábavy a šťastia

Mám rada čísla a posolstvo, ktoré nesú. Mám rada zábavu, ale aj hĺbku, ktorú v sebe skrýva numerológia. A rada sa o to všetko podelím s vami. Nechajte sa inšpirovať a spočítajte si, čo vám prinesie rok 2019. Samozrejme berte to všetko s NADHĽADOM.

Aký bude rok 2019?

Súčet číslic v tomto roku dáva číslo 12 a keď zrátame číslice 12-ky, dostaneme číslo 3. Rok 2019 má v sebe energiu TROJKY, ale skrýva v sebe aj energiu jednotky a dvojky.

Trojka je ŠŤASTNÉ číslo. Je preto nádej, že rok 2019 bude menej náročný, ako boli roky 2017 a 2018. Bude v ňom viac zábavy a veľa nového.

Trojka znamená POSTUP DOPREDU a REALIZÁCIU PLÁNOV, ale aj CITLIVOSŤ. V trojkovom roku sa zvyšujú naše vyjadrovacie schopnosti, takže keď si to spojíme s citlivosťou, je vysoko pravdepodobné, že si ako ľudia porozumieme viac ako doteraz. Možno bude rok 2019 pre vás rokom, kedy nájdete spôsob, ako vyjadriť samých seba a popritom dokážete citlivo vnímať aj ľudí vo vašom okolí.

Ak vezmeme do úvahy aj energiu čísel 1 a 2, tak všetko to šťastie, zábavu a nové si budete užívať s inými ľuďmi (toto je tá dvojka = spolu) a budete mať kopec nápadov (toto je jednotka = tvorivosť).

Aký bude ten váš rok 2019?

Napíšte si dátum, kedy budete mať v tomto roku narodeniny. Sčítajte všetky číslice v tomto dátume, až kým nedosiahnete jedno z primárnych čísiel 1 – 9.

Napríklad ja budem mať v roku 2019 narodeniny 19. novembra, preto budem sčítavať číslice z dátumu 19.11.2019: 1+9+1+1+2+0+1+9 = 24.

Pokračujem v sčítavaní ďalej 2 + 4 = 6.

Môj rok 2019 bude od 19.11.2019 v znamení čísla 6 a dovtedy bude v znamení čísla 5 (o jedno menej).

Ak máte napríklad narodeniny 22.3., tak vaše čísla pre rok 2019 sú tieto: do narodenín 9 a po narodeninách 1.

2+2+3+2+1+9=19, 1+9=10, 1+0=1

A teraz už iba popis, čo jednotlivé čísla znamenajú:

1 … Nové začiatky

Rok s vibráciou 1 je rokom pre nové začiatky. Je to čas, kedy sa zasievajú nové semienka, nové myšlienky a nové nápady. Všetko, čo tento rok zasadíte, bude rásť ďalších osem rokov. Je to obdobie, ktoré praje zmenám, urobte preto čokoľvek, čo ste chceli niekedy urobiť, ale z nejakého dôvodu ste to neurobili.

Začnite realizovať to, čo Vás baví a napĺňa. Všímajte si sami seba, svoje sny a priania a rozhodnite sa začať pracovať na ich naplnení. Chopte sa svojich plánov práve v tomto roku, pretože práve teraz k tomu nájdete dostatok síl a aj dostatok tvorivých nápadov.

Rok vibrácie 1 je rokom vlastnej iniciatívy a práce na sebe.

Je to rok veľmi priaznivý pre oblasť práce, zdravia a peňazí.

2 … Komunikácia a vzťahy

Energia roku s číslom 2 je o otvorení sa komunikácii a o počúvaní. Nielen druhých, ale aj samých seba. V tomto roku nadviažete nové vzťahy, možno s novými ľuďmi, alebo len zmeníte vzťahy s tými, ktorých už poznáte. Váš partner bude pre Vás ten najdôležitejší a ak mu to aj dáte najavo, môže byť tento rok pre Vás návratom k zamilovanosti, ktorú ste prežívali na začiatku. Celkovo vo Vašom vzťahu môžete znovu zažiť pocity spolupatričnosti a dokonalého prepojenia.

Tento rok je aj rokom spolupráce s druhými ľuďmi a prináša energiu aj do tímovej práce. Ak ste mali s niekým konflikty, tak je pravdepodobné, že tento rok ich vyriešite. Ak ste mali nezhody v rodine, práve v tomto roku je priaznivá energia na to, aby ste k sebe našli cestu. Budete viac naladení na svoju intuíciu a budete viac vnímať a počúvať druhých ľudí, čo znamená uzmierovanie a odpúšťanie starých krívd.

Je to aj rok trpezlivosti, kedy to, čo ste zasiali pred rokom, začne klíčiť. Preto buďte trpezlivý a čakajte a spolupracujte s ostatnými. Premýšľajte, plánujte a zostaňte v pokoji.

Je to rok veľmi priaznivý pre lásku a priaznivý pre vzťahy.

3 …. Cestovanie a zábava

Trojka je energia otvárania sa svetu. Je to rok, kedy sa môžete s čistým svedomím zabávať, pretože si veríte. Je to rok, kedy sa začína k životu prebúdzať to, čo ste zasiali pred dvoma rokmi. Vyrazte do spoločnosti, nadväzujte nové priateľstvá a stretávajte sa s ľuďmi.

Je to rok, kedy si môžete užívať všetky radosti života, od leňošenia, športovania, dovolenky po aktívne cestovanie. Práca bude pravdepodobne na druhom alebo až treťom mieste vo Vašom živote.

Trojka je aj rokom umenia, preto je pravdepodobné, že nájdete aj v sebe niečo tvorivé, čo ste doteraz nevideli. Ak to objavíte, vyjadrujte to čo najviac. Píšte, maľujte, tancujte alebo spievajte.

Ak je pre Vás Vaša práca aj Vašim koníčkom, ktorý Vás baví a teší, tak v tomto roku prídu prvé veľké úspechy.

Je to obdobie veľmi priaznivé pre cesty, priaznivé pre lásku, prácu, peniaze a zdravie.

4 …. Práca a stabilita

Je to rok, kedy sa po zábave budete musieť zase vrátiť k práci. Rastlinky, ktoré vyklíčili, bude treba starostlivo strážiť pred burinou.

Tento rok Vás bude skúšať, hlavne čo sa týka trpezlivosti a stability. Vašu prácu bude sprevádzať nespokojnosť a neistota, či to, čo robíte, je pre Vás to najlepšie. Budete mať tendenciu príliš pracovať alebo sa na všetko vykašľať. Nenechajte sa vtiahnuť ani do workoholizmu, ani do vzdania sa, pretože tento rok bude treba vydržať. Nič nemeňte, nič nezačínajte, nič neukončujte, iba pokračujte v budovaní pevných základov.

Tento rok je jeden z tých ťažších, treba ho trpezlivo prečkať. Urobte si inventúru v živote, v práci a v majetku, všetko urobte precízne a starostlivo.

Tento rok je priaznivý pre prácu, ale pre lásku, peniaze a zdravie je menej priaznivý.

5 …. Zmena

Po náročnom roku v znamení čísla 4 si zaslúžite oddych. Budete cítiť, že potrebujete zmenu.

Ak túžite po akejkoľvek zmene, urobte ju tento rok. Ak chcete zmeniť zamestnanie, bydlisko, partnera, tento rok je na to najvhodnejší.

Urobte niečo ináč, buďte iný, zahoďte rutinu. Vyrazte von a vyskúšajte si niečo nové. Uistite sa však, že všetko, čo zmeníte, je prospešné aj pre iných.

Úroda rastie, nepotrebuje až takú starostlivosť. Nepúšťajte ju však zo zreteľa. Bez Vašej pozornosti môže začať upadať.

Ak obchodujete, toto obdobie bude pre Vás úspešné

Tento rok je veľmi priaznivý pre cestovanie, priaznivý pre lásku, prácu, peniaze a zdravie.

6 …. Pohoda a harmónia

Toto obdobie je vhodné pre všetky záležitosti okolo domova a rodiny. Máte pocit väčšej zodpovednosti voči svojim najbližším. Do Vášho domova a života príde harmónia.

Buďte užitočný a plňte si svoje povinnosti najmä v rodine. Usporadúvajte rodinné oslavy, svojmu partnerovi vyčarujte romantické chvíle. Skrátka venujte svoju energiu svojim blízkym, vráti sa Vám to mnohonásobne. Venujte svoju energiu aj Vášmu domovu, zveľaďte ho alebo ho vynovte.

Venujte starostlivosť aj svojmu zdraviu, všímajte si svoje telo, pretože ono je domov pre Vašu dušu.

Tento rok praje uzatvoreniu manželstva alebo presťahovaniu sa.

V tomto roku môžete bilancovať  a ak treba, z minulosti sa poučte a naplánujte niečo do svojej budúcnosti.

Tento rok je veľmi priaznivý pre lásku a peniaze, priaznivý pre prácu a zdravie.

7 …. Sebaspytovanie a spirituálny rast

Tento rok je o Vás a o Vašej viere. Je to čas, kedy je dobré byť sám sebou a otvoriť svoje srdce. Premýšľajte o sebe a pýtajte sa, aký má všetko vyšší zmysel. Vaša intuícia Vám pomôže nájsť odpovede práve teraz.

Tento rok venujte sami sebe. Zdokonaľujte sa, vzdelávajte sa, počúvajte svoju intuíciu. Prežívajte veľa času sami so sebou, pretože je pravdepodobné, že práve v samote sa pred Vami odkryjú veci, ktoré bežne nevidíte. Nájdete veľa odpovedí na otázky, ktoré sa Vám v minulosti zdali nezodpovedateľné.

Takisto je tento rok rokom emócií a pocitov, možno sa Vás budú veci príliš dotýkať a budete sa cítiť nepochopený a zraňovaný druhými. O to viac sa venujte sebe, nie tým, ktorí Vám tie pocity spôsobujú. Pýtajte sa, čo im vysielate, keď sa takto správajú.

Vo Vašej úrode sa začínajú objavovať plody a Vy budete potrebovať vieru, že dozrejú. Preto ju majte stále na zreteli.

V tomto roku pokojne zanedbávajte spoločenské udalosti a ak máte chuť cestovať, tak len preto, aby ste lepšie spoznali sami seba.

Toto obdobie je priaznivé pre lásku a cestovanie, menej priaznivé pre prácu, zdravie a peniaze.

8 …. Úspech a hojnosť

Rok s číslom 8 je rokom úspechov. Úroda dozrela, môžete ju zberať. Môžete s ňou ísť na trh, budete úspešný.

Ak sa sebarealizujete, tak prichádza obdobie hojnosti a odmeny za vynaložené úsilie. Buďte sebavedomý, podnikavý, čestný a zodpovedný a uskutočníte veľké veci.

Tento rok má aj finančnú energiu, preto v ňom môžu nastať aj straty, najmä ak niečo robíte iba pre peniaze. Preto nestrácajte čas tým, čo Vás nebaví. Snažte sa aj prácu vykonávať akoby bola Vaším koníčkom, aby sa Vám energia vrátila v podobe hojnosti.

Tento rok je veľmi priaznivý pre peniaze, priaznivý pre prácu a zdravie a menej priaznivý pre lásku a cesty.

9 …. Bilancovanie a ukončovanie

Energia deviatky v sebe nesie naplnenie. V tomto období by sme sa mali zamýšľať nad svojim životom, prácou a vzťahmi. Je potrebné bilancovať a ukončiť všetko, čo zhodnotíte ako nie prospešné pre Vás. Prestaňte sa držať všetkého, čo skončilo.

V tomto roku zakončíte mnoho aktivít, rozlúčite sa s niektorými ľuďmi, ale nechajte ich odísť s láskou a požehnaním. Vyhodíte staré veci, odídete zo vzťahov, ktoré sú nefunkčné a bez lásky.

Nič nové nezačínajte, zatiaľ si pre nové iba vytvárate priestor. Tešte sa z toho, že bilancujete.

Tento rok je aj rokom rozdávania. Rozdávajte, dávajte bez toho, že niečo dostanete naspäť. Rozdávajte druhým svoju lásku a možno pochopíte skutočnú spriaznenosť so všetkými na tejto planéte.

V tomto roku Vás možno konečne stretne uznanie a popularita.

Rok s číslom 9 je priaznivý pre cestovanie a zdravie, menej priaznivý pre lásku, peniaze a prácu.

Nech vám už vyšlo akékoľvek číslo, vždy má zmysel zamerať sa na to, že AK

–          začnete dávať bez toho, aby ste očakávali niečo naspäť,

–          zmeníte pohľad na všetkých tých, ktorí vám akože robia zle a budeme hľadať súcit a porozumenie s nimi,

objavíte v sebe ten pocit spolupatričnosti, ktorý nám všetkým často chýba. A je to veľmi silný pocit, pretože my ľudia sme naozaj šťastní vtedy, keď s druhými cítime porozumenie a blízkosť.

Držím nám všetkým palce.

V novom roku vám všetkým želám veľa šťastných a naplnených okamihov, kedy budete zažívať porozumenie a lásku v interakcii s druhými ľuďmi. Aby ste našli vyjadrenie samých seba cez citlivosť a empatiu k druhým. A aby ste si oddýchli a načerpali sily na možno zase o trošku náročnejší rok 2020.

A okrem iného, nech je váš rok 2019 plný POROZUMENIA, UZNANIA A DOPRIATIA.

S láskou,

Janka Mladá

Tento obsah bol zaradený v Možno je všetko ináč, Vzťahy, Život je radosť. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár