Podujatia

Možno netúžite po osobnej konzultácii, ale cítite, že v určitých oblastiach svojho života by ste potrebovali pomôcť. Ideálnym riešením pre vás môžu byť práve prednášky a workshopy.

Pravidelne pripravujem pre Vás workshopy na tému:

HNEV – ako si s ním nezničiť svoje zdravie a vzťahy

EMÓCIE DETÍ – ako ich zvládať s láskou

EMÓCIE VO VZŤAHU – ako mať uspokojivé vzťahy a zažívať v nich spojenie

PUBERTA – ako ju zvládnuť a nezblázniť sa

ROZCHOD a DETI – ako to zvládnuť bez psychickej traumy

Tieto workshopy robím najmä v Bratislave, ale viem prísť aj inde, ak je záujem. Workshopy môžu mať niekedy iné názvy, ale tematicky vždy spadajú do jednej z uvedených kategórií.

Najbližšie je naplánovaný workshop:

ROZCHOD a deti – ako to zvládnuť bez psychickej traumy21.2.2019 a 22.2.2019 o 18:00 v Monsters Cafe and Bar v Bratislave Petržalke.

Hnev – ako si ním nezničiť svoje zdravie a vzťahy2.3.2019 o 16:00 v priestoroch mojej kancelárie na Blagoevovej 28 (Blagohouse) v Petržalke oproti VŠ Ekonomická.

Ako zvládať emócie svojich detí s láskou16.3.2019 o 16:00 v priestoroch mojej kancelárie na Blagoevovej 28 (Blagohouse) v Petržalke oproti VŠ Ekonomická.

______________________________________________________

Pre intenzívnejšiu a hlbšiu prácu na sebe v menších skupinkách organizujem  etikoterapeutické KURZY momentálne je to kurz SPÁJAJÚCA KOMUNIKÁCIA, v ktorom si okrem iného prakticky osvojíte zručnosti ako POVEDAŤ NIE, či HOVORIŤ o sebe a o tom, čo naozaj potrebujete bez výčitiek.

Najbližší tento kurz je naplánovaný na sobotu 9.3. 2019 o 14:00.