EFT na mieru

EFT na mieru – 21 dňový transformačný program

  • Túžite po väčšom sebavedomí?
  • Túžite po štíhlejšej postave?
  • Túžite po tom, aby ste sa na seba v zrkadle nepozerali s odporom alebo nevôľou?
  • Túžite po tom, aby ste sa mali viacej radi?
  • Túžite po krásnom romantickom vzťahu?
  • Túžite po tom, aby Vaše vzťahy boli pokojné a radostné?
  • Túžite po niečom inom, ale stále nie ste schopný urobiť niečo pre to, aby ste sa za svojimi túžbami rozbehli?

Nech sú Vaše ALE akékoľvek, existuje niečo, čo Vám pomôže naštartovať sa. Niečo, čo zmení Vaše zabehnuté stereotypy. Niečo, čo spôsobí, že výhovorky stratia svoje čaro a silu.

Riešenie sa volá EFT na mieru 21-dňový transformačný program.

Nebudete musieť nikam chodiť a predsa budete na sebe denne pracovať.

V pohodlí Vášho domova, iba 15 minút denne.

Minimálne 21 dní po sebe.

Nemusíte si nič pamätať, iba si jednoducho pustíte video, ktoré pripravím ŠPECIÁLNE pre Vás.

Aká je Vaša vstupná investícia?

Hodinka komunikácie so mnou (skype, google+, telefón, čiže opäť v pohodlí Vášho domova), počas ktorej zistíme, akými emóciami sú podfarbené Vaše výhovorky.

A samozrejme nejaké tie eurá. Konkrétne 89 Eur.  Čo nie je veľa za niečo, čo Vám zmení život a môžete sa k tomu kedykoľvek vrátiť. 

Ako bude video vyzerať?

Akoby sme boli oproti sebe. Budete robiť a hovoriť to čo ja. Slová budú Vaše. Pocity a emócie za nimi budú tiež tie Vaše.

Budete so mnou ťukať každý deň minimálne 21 dní po sebe. To je minimálny čas, aby si Váš mozog vytvoril nový návyk. Aby sa pospájali nové neuróny v mozgu.

Nový návyk znamená to, že ak sa budete znova rozhodovať, či konečne urobíte niečo ináč, tak Vaše blokujúce emócie už nebudú v hre a Vy konečne urobíte niečo ináč. Odhodláte sa na zmenu, začnete na nej pracovať a dosiahnete to, po čom túžite.

Po čom teda túžite práve Vy?

OBJEDNÁVAM SI SVOJE EFT-NA MIERU a budem sa venovať sebe 15 minút 7 dní v týždni 3 týždne po sebe.

Ako  funguje EFT?

To, ako vyzerá náš život, závisí z veľkej miery od toho, čo máme v našom podvedomí. A v ňom je najmä veľa zablokovaných emócií, blokov, presvedčení a chybných programov.

EFT tieto programy čistí a maže. Chybné presvedčenia a sebaklamy zneutralizuje a Vy ich môžete prepísať novými, prospešnejšími. Uvoľní zablokované emócie, čím sa uvoľní prúdenie energie vo Vašom tele.  Budete sa preto cítiť aj uvoľnenejší a pokojnejší.

S EFT ukončovacími technikami sa Vám podarí ukončiť staré neprospešné presvedčenia a prepísať ich novými. Je to ako prehrávanie starej pásky.

Ako funguje EFT pri znižovaní váhy? Zisti v článku Ako funguje EFT pri chudnutí.

Ako funguje EFT pri zvyšovaní sebavedomia? Princíp je podobný. Keďže Vaše nízke sebavedomie má pôvod vo Vašich v emóciách, ktoré ste si zablokovali, či už v detstve, alebo aj neskôr. EFT tieto emócie odblokuje, ukončí staré presvedčenia a sebaklamy  a môžete ich začať prepisovať nanovo.

Ako funguje EFT pri zlepšovaní vzťahov alebo pri zvyšovaní sebalásky. Opäť odblokovanie, ukončenie, prepísanie nanovo.

V podstate sú všetky tie veci prepojené. Pokiaľ sa nemáte rád/rada, tak pre Vás bude problém schudnúť. Pokiaľ si neveríte, rovnako bude pre Vás problém schudnúť a mať sa viac rád/rada. Keď odťukáte zablokované emócie pri chudnutí, nastane posun aj vo Vašom sebavedomí a sebaláske. A keď si zlepšíte svoj vzťah k sebe, raketovo sa zlepšia aj Vaše vzťahy s ostatnými.

Aký bude výsledok?

Vaše preprogramované podvedomie prestane bojkotovať Vaše snahy o zmenu. Uvidíte svet úplne inými očami. Prestanete sa pohybovať vo vyjazdených koľajach Vášho starého podvedomia, pretože začnete používať nové koľaje. Zmeníte aj svoju energiu a vyžarovanie, čím sa zmení aj postoj druhých ľudí k Vám.

Začnete zvládať sami seba a všetky problémy sa pre Vás stanú riešiteľnými. Či už je to problém s Vašou váhou, alebo Vašim sebavedomím, sebadôverou a sebaláskou. Budete cez EFT na mieru riešiť svoje sebavedomie, určite to ovplyvní aj Vašu váhu alebo sebalásku. Budete cez EFT na mieru riešiť zvýšenie sebalásky, prejaví sa to aj na zlepšení Vašich vzťahov s okolím. Jedno bez druhého nefunguje a ak začnete na sebe pracovať, hoci len v jednej oblasti, začne sa meniť celý Váš život.

A to stojí za to. Na Vás a Vašom živote predsa záleží najviac.

OBJEDNÁVAM SI SVOJE EFT NA MIERU iba za 89,- Eur a budem sa venovať sebe 15 minút 7 dní v týždni 3 týždne po sebe.

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár