Najväčším nepriateľom chudnutia je Vaše podvedomie

Aj Vy patríte k tým, ktorí vyskúšali množstvo diét, ale dlhodobo nikdy neschudli?

Vyskúšali ste overené výživové doplnky, ktoré Vám síce pomohli niečo zhodiť, ale keď ste s nimi prestali, kilá išli zase hore?

Zaobstarali ste si výživového poradcu, ktorý Vám vymyslel ten najlepší jedálniček na svete, ale aj tak ste neboli schopný ho dodržiavať?

Chodili ste do fitka so skvelým trénerom, ale akonáhle ste skončili, prestalo Vás baviť fitko a začalo Vás zase baviť jedlo?

Povedali ste si už niekoľkokrát vo svojom živote, že prestanete jesť sladkosti, ale záver bol taký, že po pár dňoch postenia ste ich začali jesť dvakrát toľko?

Čítajte viac »

Prečo sa Vám stále nedarí?

Pokiaľ budete chcieť schudnúť iba preto, že na to máte racionálne dôvody, tak Vám to s veľkou pravdepodobnosťou nepôjde ľahko. Dôvody typu, že schudnúť treba, pretože budete vyzerať atraktívnejšie, pretože budete zdravší alebo pretože budete mať viac energie, majú svoje logické odôvodnenie, ale ich dosah na Vaše konanie je zhruba 5%. Ten zvyšok riadia programy vo Vašom podvedomí. Pokiaľ Vaše podvedomie nebude presvedčené o tom, že schudnutie je pre Vás dobrá vec, tak môžete mať všetky informácie sveta a akokoľvek sa snažiť, stále budete v začarovanom kruhu.

V podvedomí sú pevne ukotvené všetky Vaše zvyky a zlozvyky. Je tam uložený každý zážitok a najmä každá emócia, ktorá ho sprevádzala. Sú tam aj všetky Vaše presvedčenia, ktoré majú výrazný vplyv na to, ako sa stravujete a ako Vaše telo s prijatou stravou naloží.

Ak ste už zopár diét v živote nezvládli, v podvedomí máte uložené, že všetkým to funguje, ALE Vám nie. Toto presvedčenie Vám dokonca zablokuje aj to, že sa znovu vôbec do chudnutia pustíte.

Ak ste po prvej vážnej hádke s partnerom vyjedli chladničku, do podvedomia ste si uložili, že jediný spôsob, ako prevalcovať negatívne emócie z hádky, je nahradiť ich pôžitkom z prejedenia sa. A Vy budete držať diétu, už sa Vám celkom darí a potom sa pohádate s partnerom a je po diéte.

Ak Vám v detstve chceli zabaviť jedlom, aby ste dali pokoj, aj to sa v podvedomí uloží a pocity nudy alebo únavy budete v dospelosti zajedať napríklad sladkosťami.

Ak už ste v takom začarovanom kruhu chudnutia a priberania a ste z toho frustrovaný, mám pre Vás riešenie. Pozrieme sa na Vaše presvedčenia, ktoré Vám bránia schudnúť a váhu si trvalo udržať a pomocou EFT ich odstránime. A potom Vám už nič nebude brániť ísť do akcie, zužitkovať všetky informácie, ktoré máte a krok za krokom prísť k vytúženému cieľu.

Objednajte si kurz Chudnutie s EFT, aby ste aj Vy konečne schudli.

Tento obsah bol zaradený v Koučing, Osobný rozvoj, Sám sebe lekárom. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár