Objavte svoje štíhle Ja

Objavte svoje štíhle Ja – chudnutie nikdy nebolo príjemnejšie.

Ste unavení z neustáleho chudnutia a priberania? Ste vystresovaní z množstva protichodných informácií o tom, čo je zdravé a čo nie?

Je načase zmeniť prístup. Kurz Chudnutie bez stresu je práve pre Vás. Naučí Vás, že nie je potrebné meniť cieľ, ale stratégiu.

Čo Vás čaká:

Koučing Objavte svoje štíhle Ja je 5-týždňový program, ktorý vychádza z trendov návratu k prirodzeným schopnostiam nášho tela. Je úplne iný ako bežné kurzy chudnutia, pretože všetko, čo sa na ňom naučíte a čo si precvičíte, budete môcť využívať celý život a nielen na chudnutie.

Počas piatich stretnutí (raz týždenne osobne alebo cez skype) si postupne preberieme všetky techniky, ktoré Vám pomôžu získať štíhlu postavu bez stresov a odriekania. Preberieme aj techniky, ktoré pomáhajú znížiť krvný tlak a stres. A nielen to, naučíte sa tieto techniky používať v každodennom živote. Z každého stretnutia budete odchádzať nabití pozitívnou energiou.

Zistíte, čo je pre štíhlu a zdravú postavu rovnako dôležité ako zdravá strava. Prezradím Vám triky, ako jesť sladkosti, ako správne športovať a aké tuky Vám pomôžu odstrániť tie nežiaduce tuky pod kožou.

Cieľom je vrátiť Vašu myseľ a aj telo na program zdravia, ktorý je nám prirodzený. Objavíte nielen svoje štíhle ja, ale aj svoje vyrovnanejšie a odvážnejšie ja. A popri tom bez námahy zhodíte 3 – 5 kg. Prečo? Pretože na chudnutie nastavíte každú bunku Vášho tela. Po tomto kurze sa Vám už nikdy nestane, že niečo začnete a vzdáte sa na pol ceste (a nemusí sa to týkať iba chudnutia).

Cena: 99,- EUR / 69,- EUR

Referencie od účastníčok kurzu:

Kurz mi dal dobrú náladu, veci praktické na podporu podvedomia, návod ako riešiť dôležité a zlé situácie. Naučil ma dôverovať si a veriť v pozitívnu zmenu. Pochopila som konkrétne pochody či reakcie v tele. Získala som veľa rád týkajúcich sa správnej životosprávy. Cítila som sa výborne, uvoľnene, veselo a skvele… ešte chcem pokračovať. Je dobré, že nás nebolo veľa, bol čas na každého. Ďakujem za dobrú poradkyňu. Romana

Kurz mi dal návod, ako vyriešiť problémy, nielen čo sa týka stravovacích návykov. Niektoré veci boli pre mňa úplne nové. Pomohol mi utvrdiť myšlienky, ktoré som už kedysi počula alebo čítala, ale teraz som začala podľa nich aj žiť. Cítim sa oveľa lepšie a sebavedomejšie. Ďakujem. Kristína

Tento kurz bol pre mňa čas zastaviť sa a uvedomiť sa. Nabrať energiu pre možnú zmenu. Konečne som si spracovala doteraz poznané informácie, vytvorila som si vzťahové súvislosti a nové členenia a začala som ich uvádzať do života. Boli to stretnutia s ľuďmi s podobnými záujmami. Veľká vďaka za neobyčajné a verím nie posledné stretnutie. Marietka

Objednať sa na kurz

Pridaj komentár