Začnite už dnes robiť veci ináč … blbci naokolo

OpenClips / <a href="http://pixabay.com/p-158655/">Pixabay</a>

Možno máte pocit, že stretávate samých blbcov. Jeden blbec sa vám pripletie pod auto, druhý pod nohy, tretieho stretnete na úrade … A nechápate, kde sa tí blbci berú. Ako je to možné? Prečo sa mi motajú do života samí blbci a idioti? Vy ste predsa múdri a inteligentní a nezaslúžite si takých ľudí okolo seba.

Ale čo ak ste si tých blbcov do svojho života pozvali? Svojim naladením, svojimi vibráciami.A každým výkrikom: Bože, to je ale blbec, či už nahlas alebo v duchu, akoby ste vyvesili transparent Nech sa páči, vojdi ďalší. Akoby ste im posielali pozvánky.

Takže to nie sú žiadni blbci, to sú len kamoši, ktorí vibrujú na rovnakej frekvencii ako vy. Ľudia, ktorí s vami rezonujú. A ak tých kamošov chcete zmeniť, zmeňte svoje vibrácie.

Ak vás teda ľudia naokolo rozčuľujú a považujete ich za blbcov, vedzte, že aj vo vás je dačo „blbé“. Na úvod si zmeňte náladu a vibrácie a pozvánky budú chodiť iným ľuďom.

Je iba na vás, akých ľudí si do života pozvete.

Tento obsah bol zaradený v Možno je všetko ináč, Osobný rozvoj, Poznaj svoje podvedomie, Vzťahy. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár