Individuálne terapie

Ak sa chcete naozaj vyliečiť, musíte sa spoznať.

Dostali ste sa vo svojom živote do situácie, v ktorej si neviete rady a nepostačuje vám ani podpora rodiny, či priateľov? Zvažujete psychológa, či terapeuta, len vám nie je príjemná predstava, že budete o svojich problémoch rozprávať cudziemu človeku?

Tieto obavy sú prirodzené, ale skúsenosti dokazujú, že všetci, ktorí to riskli na svoje obavy nedali, boli nakoniec radi. Verím, že v bezpečnom a podpornom prostredí, ktoré u mňa nájdete, rozpustíte svoje obavy a nepríjemné pocity i vy.  

Je v poriadku, ak by ste si ma na začiatku chceli oťukať a zistiť, či si ma chcete na nejaký čas vpustiť do svojho života. Ponúkam vám možnosť vstupnej zoznamovacej konzultácie, ktorá vás nezaväzuje k spolupráci so mnou, cenu nájdete nižšie.

Aké témy s vami riešim medzi štyrmi očami už skoro desať rokov?

Vy a váš vzťah so sebou – sebadôvera, sebavedomie, sebahodnota, závislosti, vyhorenie, perfekcionizmus, úzkosti, stres, strata energie, vyčerpanosť.

Vy a vaše vzťahy s inými –  partnerstvo, rodičovstvo, výchova, komunikácia vo vzťahoch.  

Vy a emócie – ako s nimi pracovať, ako im porozumieť a ako ich uchopiť, aby neovládali oni vás, ale vy ich.

Ako vyzerajú stretnutia so mnou?

V terapeutickom procese využívam prvky racionálnej náhľadovej terapie. V rozhovoroch s vami mapujem mechanizmy vášho fungovania. Mojím cieľom je ukázať a vysvetliť vám psycho-sociálny model vzniku vašich nefunkčných mechanizmov a tiež to, ako sa na vzniku svojich problémov a ťažkostí nevedome podieľate vy sami. Vediem vás k poznaniu pravdy o sebe samom, aby ste získali schopnosti orientovať sa nielen vo svojej situácii, ale celkovo vo svojom živote.

Neostávame však iba v mentálnej rovine. Pomocou relaxačných techník, schémovej terapie a etikoterapie sa dostanete do hlbšieho kontaktu so svojimi zraneniami, aby ste ich mohli vyliečiť a obnoviť dôveru v seba a v život. Na emočnej úrovni ukončíte svoje nefunkčné programy a mechanizmy, aby ste ich mohli nahradiť novými adatívnejšími a efektívnejšími.

K metódam, ktoré ešte používam, patrí aj koučing, neurolingvistické programovanie, či hrová intervencia. Kombinujem ich intuitívne podľa vašich individuálnych potrieb tak, aby ste sa naučili pracovať so svojimi pocitmi a emóciami. A hlavne, aby ste v situáciách, ktoré vás v súčasnosti privádzajú do problémov, nachádzali iné reakcie a riešenia a aby ste sa postupne dopracovali krok za krokom k trvalej vnútornej zmene.

Cenník

Vstupná zoznamovacia konzultácia (60 min)

30 € osobne / online

Individuálna terapia (75 - 90 minút)

40 € osobne / online

Pri predplatení 5 stretnutí vopred je cena jednej terapie

38 € osobne / online

Pri predplatení 10 stretnutí vopred je cena jednej terapie

36 € osobne / online

Ak sú tieto sumy nad rámec toho, čo si môžete dovoliť, vieme sa dohodnúť aj na individuálnych cenách, ktoré zohľadnia vaše finančné možnosti. Chcela by som totiž, aby mali všetci prístup k možnosti pochopiť svoj život a zmeniť ho tak k lepšiemu.

Spôsob platby

Pri osobných stretnutiach je možnosť platiť v hotovosti alebo aj prevodom na účet.

Pri online stretnutiach je iba možnosť prevodom na účet.

Bankové spojenie:
Číslo účtu: SK2683605207004203059270
Názov banky: mBank
BIC: BREXSKBX

Objednať sa môžete vyplnením objednávkového formulára

alebo mi môžete napísať priamo mail alebo zatelefonovať.

Spôsob objednania

Vyplnením objednávkového formulára. Skontrolujte si, či moja odpoveď neprišla do spamu.

Môžete mi tiež napísať priamo mail alebo zatelefonovať. Ak pošlete mail, skontrolujte si, či moja odpoveď neprišla do spamu.

Objednaný termín je záväzný. Viem, že niekedy môžete mať závažné dôvody termín zrušiť alebo presunúť. Ak mi to oznámite deň pred dohodnutým termínom, počítajte prosím s úhradou storno poplatku vo výške 10 €. Ak stretnutie zrušíte v deň, kedy sa má konať, storno poplatok je 20 €.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vás.

Scroll to Top

Objednávam sa