Poradenstvo pre rodičov

Buďte dobrými rodičmi, ktorí robia nápravy. Nemusíte byť dokonalí.

Poradenstvo pre rodičov je tu pre vás, ak potrebujete poradiť s rôznymi situáciami vo výchove vašich ratolestí. Aby ste nerobili chyby z nevedomosti. Pretože mnohé chyby, ktoré vo výchove robíme, robíme len preto, že nevieme:

  • ktoré základné psychické potreby potrebujú mať naše deti naplnené,
  • ako ich správne napĺňať,
  • čo všetko zo svojho detstva sme si do rodičovstva priniesli a ako to ovplyvňuje našu výchovu,
  • ako nechtiac vytvárame u svojich detí negatívne presvedčenia a následné vzorce správania, ktoré im v detstve slúžia na to, aby mali svoje psychické potreby uspokojené a aby sa cítili prijímané a milované.

Sú to veci, ktoré nás neučili, preto nie je hanba, že ich neviete. Našťastie vo svojej nevedomosti nemusíte zostávať a môžete sa hneď teraz vydať na novú cestu. Nezáleží na tom, koľko majú vaše deti rokov a čo všetko ste doteraz „nezvládli“. Záleží len na jednom – na vašom rozhodnutí, že sa k svojim deťom začnete správať s láskou, dôverou a rešpektom a že ich budete prijímať také, aké sú.

Ja sama som na túto cestu nastúpila vo veku, keď mal môj syn 15 rokov, ťažkú pubertu a neznášal muža, s ktorým som žila. Pričuchol k partii, kde ho brali takého, aký je, zachutil mu alkohol a do školy chodil hlavne preto, aby mi ukázal, ako ňou opovrhuje. Opovrhoval aj mnou a aj mojím partnerom. Ak by som vtedy nič nezmenila, zrejme by v osemnástich odišiel z domu, tak, ako som to urobila ja.

Ako vyzerajú stretnutia so mnou?

Či už prídete obaja, alebo iba jeden z vás, bude to hlavne o rozhovore. Vy mi prerozprávate váš problém a ja vám objasním, akým spôsobom vznikol a aké nefunkčné mechanizmy ho udržiavajú. Mojím cieľom je vniesť pochopenie aj pre vaše správanie a aj pre správanie vášho dieťatka a objasniť vám, ako to spolu súvisí. Spolu potom nájdeme na základe pochopenia súvislostí nové možnosti vo vašej výchove.

Viem nahliadnuť aj do vnútorného sveta vašich detí pomocou hry u mladších detí a pomocou rozhovoru u starších detí.

Prečo si vybrať mňa?

Mám deti veľmi rada. Rada sa s nimi rozprávam, rada ich počúvam a rada ich sledujem pri hre a pri ich emočných prejavoch. Reálne som vychovala iba môjho syna Sama, ktorý je už dospelý a desať rokov som bola mamou pre Maťa, syna môjho vyššie spomínaného partnera, ktorý bol vdovec. Za desať rokov praxe som ale stretla veľa detičiek – najmä tých vnútorných detí mojich klientov, ktoré boli veľmi smutné a ktoré si vôbec neverili. Len preto, lebo ich rodičia im vo výchove odovzdali len to, čo sami dostali od svojich rodičov a veľa toho nebolo Všetkým týmto deťom chýbali rôzne veci, ale všetky mali spoločného menovateľa – neúcta a nedôvera.

Viem, čo všetky deti potrebujú. Viem aj to, že vy rodičia, svoje deti milujete. A viem aj to, čo robiť, aby to vaše deti aj cítili.

Cenník

Poradenstvo pre rodičov (75 - 90 minút)

40 € osobne / online

Stretnutie s vašou ratolesťou (do 60 minút a len osobne)

30 €

Ak sú tieto sumy nad rámec toho, čo si môžete dovoliť, vieme sa dohodnúť aj na individuálnych cenách, ktoré zohľadnia vaše finančné možnosti.

Spôsob platby

Pri osobných stretnutiach je možnosť platiť v hotovosti alebo aj prevodom na účet po stretnutí.

Pri online stretnutiach je iba možnosť prevodom na účet.

Bankové spojenie:
Číslo účtu: SK2683605207004203059270
Názov banky: mBank
BIC: BREXSKBX

Objednať sa môžete vyplnením objednávkového formulára

alebo mi môžete napísať priamo mail alebo zatelefonovať.

Spôsob objednania

Vyplnením objednávkového formulára. Skontrolujte, či vám moja odpoveď neprišla do spamu.

Môžete mi tiež napísať priamo mail alebo zatelefonovať. Ak pošlete mail, skontrolujte si, či moja odpoveď neprišla do spamu.

Objednaný termín je záväzný. Viem, že niekedy môžete mať závažné dôvody termín zrušiť alebo presunúť. Ak mi to oznámite deň pred dohodnutým termínom, počítajte prosím s úhradou storno poplatku vo výške 10 €. Ak stretnutie zrušíte v deň, kedy sa malo konať, storno poplatok je 20 €.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vás.

Scroll to Top

Objednávam sa