Párové terapie, vzťahové poradenstvo

Každý problém vo vzťahu sa dá riešiť, ak ho pochopíte.

Párová terapia je tu pre vás, ak zažívate vo svojom vzťahu ťažkosti, neviete spolu komunikovať, či iným spôsobom sa vo vzťahu necítite dobre.

Je potrebné, aby ste vašu situáciu chceli riešiť obaja. Ak váš partner nemá záujem o spoločnú terapiu, môžete prísť na individuálnu terapiu, kde budeme spolu riešiť, čo môžete pre zlepšeniu vášho vzťahu urobiť vy. Aj to má význam, pretože vzťah je tanec a ak jeden zmení kroky, zmení ich aj ten druhý.

Vzťahové poradenstvo je tu pre vás, ak potrebujete poradiť s rôznymi situáciami nie len vo vašom vzťahu, ale aj v širšom rodinnom okruhu, ako napríklad zasahovanie do vzťahu zo strany svokrovcov, vzťahy s deťmi z prvého manželstva, puberta či emócie vašich ratolestí.

A nie je hanba požiadať o pomoc odborníka. Aj z toho dôvodu, že sme sa vlastne nikdy neučili, ako fungujú krásne a hlboké vzťahy, ako ich vytvoriť a žiť.

Ako vyzerajú stretnutia so mnou?

V párovej terapii u mňa nájdete bezpečný priestor, v ktorom obaja budete môcť povedať, ako vnímate váš vzťah, čo v ňom nemáte uspokojené a čo by ste potrebovali zmeniť.

Odo mňa dostanete spätnú väzbu a nezaujatý pohľad na váš vzťah a na to, ako sa v ňom správate. Mojím cieľom je, aby ste sa na spoločných sedeniach naučili novým reakciám v konfliktných situáciách a aby ste našli opäť cestu k sebe.

Prvé stretnutie je väčšinou v trojici, ale preferujem aj minimálne jedno stretnutie s každým zvlášť. Aby som zistila u oboch zistila nesplnené očakávania a vzorce správania získané z minulých vzťahov, či z detstva a vytvorila si ucelenejší pohľad na váš vzťahový problém.

Vo vzťahovom poradenstve mi prerozprávate váš problém a ja vám objasním, akým spôsobom vznikol a aké nefunkčné mechanizmy ho udržiavajú. Mojím cieľom je vniesť pochopenie pre správanie všetkých, ktorých sa problém týka, a ukázať vám možnosti riešenia.

Cenník

Párová terapia (75 - 90 minút)

60 € osobne / online

Stretnutie s jedným z páru (75 minút)

40 € osobne / online

Vzťahové poradenstvo (75 - 90 minút)

60 € osobne / online

Ak sú tieto sumy nad rámec toho, čo si môžete dovoliť, vieme sa dohodnúť aj na individuálnych cenách, ktoré zohľadnia vaše finančné možnosti.

Spôsob platby

Pri osobných stretnutiach je možnosť platiť v hotovosti alebo aj prevodom na účet.

Pri online stretnutiach je iba možnosť prevodom na účet.

Bankové spojenie:
Číslo účtu: SK2683605207004203059270
Názov banky: mBank
BIC: BREXSKBX

Objednať sa môžete vyplnením objednávkového formulára

alebo mi môžete napísať priamo mail alebo zatelefonovať.

Spôsob objednania

Vyplnením objednávkového formulára. Skontrolujte, či vám moja odpoveď neprišla do spamu.

Môžete mi tiež napísať priamo mail alebo zatelefonovať. Ak pošlete mail, skontrolujte si, či moja odpoveď neprišla do spamu.

Objednaný termín je záväzný. Viem, že niekedy môžete mať závažné dôvody termín zrušiť alebo presunúť. Ak mi to oznámite deň pred dohodnutým termínom, počítajte prosím s úhradou storno poplatku vo výške 10 €. Ak stretnutie zrušíte v deň, kedy sa malo konať, storno poplatok je 20 €.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vás.

Scroll to Top

Objednávam sa