Ponuka a ceny

Dostali ste sa vo svojom živote do situácie, v ktorej si neviete rady a nepostačuje vám ani podpora rodiny, či priateľov? Zvažujete psychológa, či terapeuta, len vám nie je príjemná predstava, že budete o svojich problémoch rozprávať cudziemu človeku?

Tieto obavy sú prirodzené, ale skúsenosti dokazujú, že všetci, ktorí to riskli na svoje obavy nedali, boli nakoniec radi. Verím, že v bezpečnom a podpornom prostredí, ktoré u mňa nájdete, rozpustíte svoje obavy a nepríjemné pocity i vy.  

Párová terapia je tu pre vás, ak zažívate vo svojom vzťahu ťažkosti, neviete spolu komunikovať, či iným spôsobom sa vo vzťahu necítite dobre.

Je potrebné, aby ste vašu situáciu chceli riešiť obaja. Ak váš partner nemá záujem o spoločnú terapiu, môžete prísť na individuálnu terapiu, kde budeme spolu riešiť, čo môžete pre zlepšeniu vášho vzťahu urobiť vy. Aj to má význam, pretože vzťah je tanec a ak jeden zmení kroky, zmení ich aj ten druhý.

Poradenstvo pre rodičov je tu pre vás, ak potrebujete poradiť s rôznymi situáciami vo výchove vašich ratolestí. Aby ste nerobili chyby z nevedomosti. Pretože mnohé chyby, ktoré vo výchove robíme, robíme len preto, že nevieme:

  • ktoré základné psychické potreby potrebujú mať naše deti naplnené,
  • ako ich správne napĺňať,
  • čo všetko zo svojho detstva sme si do rodičovstva priniesli a ako to ovplyvňuje našu výchovu,
  • ako nechtiac vytvárame u svojich detí negatívne presvedčenia a následné vzorce správania, ktoré im v detstve slúžia na to, aby mali svoje psychické potreby uspokojené a aby sa cítili prijímané a milované.

HNEV – ako si s ním nezničiť svoje zdravie a vzťahy

EMÓCIE DETÍ – ako ich zvládať s láskou

EMÓCIE VO VZŤAHU – ako mať uspokojivé vzťahy a zažívať v nich spojenie

PUBERTA – ako ju zvládnuť a nezblázniť sa

ROZCHOD a DETI – ako to zvládnuť bez psychickej traumy

Spájajúca komunikácia

Scroll to Top