Referencie

Lucia:

Janka,  stretnutia s Vami boli vždy balzám na moje bolesti. Veľmi ma ukľudňovali, keď som bola rozrušená, inšpirovali, keď som nevedela, ako ďalej. Pomohli ste mi aj prijať bolestné pravdy a neživiť ilúziu. Neodrádzali ste ma od cesty, ktorú som volila, ale viedli ma ňou aby som mala pevnejší krok.  Vliali ste mi nádej do života a pomohla nájsť moje sily, keď som bola v koncoch.

Bola som prekvapená, koľko ste mi toho o mne povedali už na prvom sedení. A som Vám vďačná aj za to, ako ste mi pomáhali lepšie chápať druhých. V neposlednom rade – mám k Vám absolútnu dôveru, čo je predpoklad na to, aby som sa Vám otvorila a vy ste mi tak lepšie vedeli pomôcť. A tiež na to, aby som prijala, čo mi dávate. Vaša znalosť vecí a vnútorná múdrosť je niečo, na čo som sa vždy mohla spoľahnúť.

Ďakujem Vám aj za Váš záujem a ochotu mi poradiť aj mimo sedení. To, že som Vás stretla považujem za šťastie. Dali ste mi inšpiráciu a všetky nástroje, ktoré potrebujem na moju cestu. Teraz je na mne, aby som ich použila.

Účastníčky kurzu Objav svoje štíhle ja:

Kurz mi dal dobrú náladu, veci praktické na podporu podvedomia, návod ako riešiť dôležité a zlé situácie. Naučil ma dôverovať si a veriť v pozitívnu zmenu. Pochopila som konkrétne pochody či reakcie v tele. Získala som veľa rád týkajúcich sa správnej životosprávy. Cítila som sa výborne, uvoľnene, veselo a skvele… ešte chcem pokračovať. Je dobré, že nás nebolo veľa, bol čas na každého. Ďakujem za dobrú poradkyňu. Romana

Kurz mi dal návod, ako vyriešiť problémy, nielen čo sa týka stravovacích návykov. Niektoré veci boli pre mňa úplne nové. Pomohol mi utvrdiť myšlienky, ktoré som už kedysi počula alebo čítala, ale teraz som začala podľa nich aj žiť. Cítim sa oveľa lepšie a sebavedomejšie. Ďakujem. Kristína

Tento kurz bol pre mňa čas zastaviť sa a uvedomiť sa. Nabrať energiu pre možnú zmenu. Konečne som si spracovala doteraz poznané informácie, vytvorila som si vzťahové súvislosti a nové členenia a začala som ich uvádzať do života. Boli to stretnutia s ľuďmi s podobnými záujmami. Veľká vďaka za neobyčajné a verím nie posledné stretnutie. Marietka

Dagmar:

Janka, keď sme sa stretli prvýkrát, bola som bytosť, ktorá potrebovala pomoc, vo vnútri seba som mala túžbu vymaniť sa z neuspokojivého kruhu. Navonok som nemala silu zrealizovať to, ak sa aj nejaký náznak síl objavil, nedokázala som vytrvať a už pri malom zakolísaní som sa vracala nazad do teplúčka a istoty môjho poznaného.

S Vašou pomocou som sa rozhodla vnútorne pre život. A okamžite sa mi na vonkajšej úrovni začali otvárať nové možnosti. Oni tu boli stále, len ja som ich doteraz nevidela… Ďakujem, že ste mi ich ukázali.

Naučila som sa s Vami ťukať a ukončovať a obe tieto metódy používam bežne vo svojom živote. Sú obdobia, keď aj niekoľkokrát za deň, ale sú aj také, že si na ne ani nespomeniem. Ďakujem za Vaše úžasné vibrácie, ktoré ste mi dávali na našich stretnutiach.  

Ladislav: Janka, počas našich skypových sedení sa mi ani veriť nechcelo, ako do mňa vidíte. Váš ľudský prístup a empatia mi veľmi pomohli nezosypať sa po rozvode. Ostaňte aj naďalej človek s veľkým srdcom.

Martin: Ďakujem si super. tak ako si mi ty pomohla za pol roka mi ešte nikto nepomohol …veľká vďaka

 

1 reakcia na Referencie

  1. Karol povedal:

    Karol: Janka vďaka tebe som dokázal vyjsť s bludneho kruhu,som rad že si ma správne nasmerovala,som rad že mam takú skvelú kamarátku……

Pridaj komentár