Služby

Emočný koučing

Emócie a to, ako s nimi vieme pracovať, sú strojcami nášho šťastia a radosti v živote. To oni ovplyvňujú naše zdravie – niektoré sú zdraviu prospešné, iné zdravie poškodzujúce. Taktiež majú veľký vplyv na to, aké sú naše vzťahy – buď nás od druhých oddeľujú, alebo nás k nim približujú. 

Etikoterapia

NAJDÔLEŽITEJŠÍ VZŤAH VO VAŠOM ŽIVOTE JE VZŤAH, KTORÝ MÁTE SAMI SO SEBOU. OD NEHO SA ODVÍJAJÚ VAŠE VZŤAHY S OSTATNÝMI ĽUĎMI A AJ VÁŠ ZDRAVOTNÝ  STAV.

O tomto je etikoterapia – liečba zlozvykov mysle, ktoré vedú k negatívnym emóciám a liečba nesprávnych postojov k sebe, k druhým i k svetu okolo seba. Je to sebapoznávacia metóda, ktorá ohľaduplne a zhovievavo odstráni všetky nánosy, ktoré ste si na seba nacápali v snahe zapáčiť sa druhým, získať ich lásku a pozornosť a v snahe mať svoj svet pekný (najmä pre seba).

Vzťahová mediácia

ŠŤASTNÝ A HARMONICKÝ VZŤAH, v ktorom sa cítime milovaní a máme istotu, že partner nás plne akceptuje a stará sa o naše dobro, je sen každého z nás.

Viete čo? Vôbec to nemusí byť iba sen. Môže sa to stať realitou, dokonca aj vtedy, ak práve zúfate nad svojím vzťahom a pýtate sa samých seba:

  • Prečo to už nie je také, ako bolo na začiatku?
  • Kto to pokazil?
  • Má to ešte vôbec zmysel?
  • Budeme spolu ešte niekedy normálne fungovať?
  • Mám zostať alebo odísť?
Scroll to Top