Kurz Namaľuj si svoju mandalu príťažlivosti

Objavte čaro spojenia numerológie a umenia a namaľujte si svoju OSOBNÚ MANDALU PRÍŤAŽLIVOSTI

Chýba vám SEBAVEDOMIE, POKOJ, LÁSKA, ZDRAVIE, VZŤAH, ŠŤASTIE, RADOSŤ, SLOBODA, NEZÁVISLOSŤ, či PENIAZE alebo SEX?

  • Máte nejakú črtu, či vlastnosť, ktorú by ste chceli zdôrazniť a podporiť? Napríklad LÁSKAVOSŤ, ÚPRIMNOSŤ, DOBROSRDEČNOSŤ, UVOĽNENOSŤ, KREATÍVNOSŤ, alebo také POKORU a PRIJATIE?
  • Chceli by skrášliť svoj domov svojou OSOBNOU mandalou?
  • Chceli by ste niekomu darovať JEHO OSOBNÚ MANDALU?
  • Hľadáte nejaký zaujímavý darček k Vianociam alebo na narodeniny?

Príďte na kurz

NAMAĽUJ SI svoju OSOBNÚ MANDALU alebo OSOBNÚ MANDALU PRÍŤAŽLIVOSTI,

alebo týmto kurzom obdarujte svojich blízkych vo forme Darčekového poukazu.

Čítajte viac »

AKO TO CELÉ VZNIKLO

Numerológia a čísla ma vždy zaujímali. Často používam duchovnú mriežku alebo Pytagorovu charakteristiku čísiel na spestrenie mojich sedení s klientami. Keď sa chce klient dozvedieť o sebe trochu viac, tak numerológia je pre neho často zábavnejšia a prijateľnejšia forma, ktorá ho povzbudí ísť ďalej.

Maľovanie ako také, je vždy terapia a liečebný proces v jednom. Len mnohí si myslia, že na maľovanie musia mať vlohy a „zabalia“ to prv, než začnú skúšať. Toto bol aj môj prípad. Nakúpené plátna a farby ostali nepoužité, pretože som sa vopred nechala odradiť svojim strachom, že to nebude dosť dobré.

Mandaly ma tiež vždy fascinovali. Či už som ich vymaľovávala, alebo tvorila sama, prešla som si rôznymi štádiami. Až spojenie tohto všetkého dokopy mi otvorilo možnosti a prvá moja osobná mandala mi dodala veľkú odvahu. Veď ja nie som maliarka a akú krásnu mandalu som namaľovala. A k tomu ešte kamarátka, ktorá si chcela do života pritiahnuť partnera a namaľovala si podľa tohto návodu svoju mandalku, mala vzťah do 3 mesiacov od jej namaľovania. 

Bude mi cťou, ak spolu so mnou zažijete ten ÚŽASNÝ POCIT, keď budete v ruke držať svoju osobnú mandalu alebo osobnú mandalu príťažlivosti. A tiež ten úžasný pocit, keď svoju mandalku budete každý deň vídať vo svojej izbe alebo kancelárii. Ten pocit je naozaj NEOPÍSATEĽNÝ a vyvolá vám v tele vlnu sebavedomia a dojatia pri každom pohľade.

Ak to chcete zažiť, neváhajte a objednajte sa na KURZ.

ČO JE MANDALA

Slovo mandala pochádza zo sanskritu a znamená kruh. Mandala je symbolom jednoty a rovnováhy, ktoré sa vyskytuje vo všetkých dobách, kultúrach a náboženstvách (toto mám z wikipédie).

Z východu sa toto slovo dostalo do celého sveta až v 20. storočí vďaka psychoterapeutovi Carlovi Gustavovi Jungovi, ktorý začal slovom MANDALA pomenovávať svoje a neskôr i kruhové kresby svojich pacientov.

Mandalou dnes pomenúvavame akýkoľvek kruhový obraz, takže mandalami sú i molekuly, atómy, kvety rastlín, tvary zvierat, bunky ľudského tela, snehové vločky, planéty i celé galaxie. Kruhové obrazce sú totiž najrozšírenejším tvarom v prírode.

KRUH dokáže obnoviť rovnováhu i zdravie. Keď sa na neho pozeráte, keď ho kreslíte, maľujete, či vyfarbujete.

SILA MANDALY

Mandala sa často využíva ako nástroj na relaxáciu a sebapoznanie. Pôsobí na človeka na nevedomej úrovni, pretože nie len pri jej tvorení, ale aj pri jej pozorovaní dochádza k UPOKOJENIU DUŠE a navodeniu VNÚTORNEJ ROVNOVÁHY. Ak si vytvoríte mandalu príťažlivosti, bude vám slúžiť ako PODPORUJÚCI ŽIARIČ.

Keď vyfarbujete predtlačenú mandalu, čo znamená, že tvary a vzory máte dané, nacvičujete si tak trochu POKORU a PRIJATIE toho, čo je dané. Ak vás takéto vymaľovávanie znervózňuje, zamyslite sa nad tým, ako sa staviate k veciam, ktoré sú možno nespravodlivé, strašné alebo príliš ťažké. Pravdepodobne s budete s takými situáciami a vecami v odpore – budete sa hnevať alebo pohoršovať nad tým, ako sa veci dejú.

Keď tvoríte mandaly bez predlohy, možno máte pocit, že sa vám akosi minuli nápady alebo že siahate stále po tých istých farbách. Aj ja som to tak mala. Aj z toho sa dá čosi o vás vyčítať – hlavne to, po akých farbách siahate a aké tvary používate najčastejšie o vás prezradia veľmi veľa.

OSOBNÁ MANDALA je niečo medzi kreslením podľa predlohy a neobmedzenou tvorbou.  Niečo tu máte dané a v niečom máte voľnosť.

Dané sú farby a počet obrazcov v jednotlivých vrstvách mandaly. Dostanete ich presnými výpočtami svojich 4 základných osobných čísiel, konkrétne použijete:

číslo vašej životnej cesty, číslo vášho vyjadrenia v živote, číslo túžby vášho srdca a číslo vašich zručností a talentov.

Čísla sa počítajú podľa Pytagorovej školy o číslach. K jednotlivým číslam si priradíte farby podľa a zvyšok je už na vás.

ČO pri tom ZAŽIJETE?

RADOSŤ z tvorenia a bytie TU a TERAZ. Vaše myšlienky zmiznú a vy sa spojíte so svojím vnútrom. Rozviniete svoju kreativitu a posilníte svoje sebavedomie, pretože ten pocit, keď budete v ruke držať svoju osobnú mandalu je neopísateľný.

Získate povedomie o tom, čo znamenajú základné čísla vášho života (číslo životnej cesty, číslo vyjadrenia, číslo túžby srdca a číslo zručností a talentov) a takisto čo znamenajú číslice, ktoré vám vyšli k jednotlivým číslam.

Na kurze si vyrobíte jednu mandalu. Buď „iba“ osobnú, ale osobnú mandalu príťažlivosti. Maľovať budete akrylovými farbami na plátno 20cm x 20cm a hotovú mandalku si odnesiete domov, kde si ju dáte na miesto, kde ju môžete vidieť aj niekoľkokrát za deň. A niekoľkokrát za deň sa na ňu budete pozerať a vnímať jej vyžarovanie.

Najbližší termín kurzu v Bratislave nie je určený.

Počet účastníkov:  5-7

Trvanie: cca od 11:00 do 16:00

Cena: 50 eur 

Čo si priniesť: Dobrú náladu, kružidlo a pravítko s ryskou a pohodlné oblečenie, na ktorom vám nebudú vadiť prípadné stopy farieb. A papuče, aby ste sa cítili pohodlne. A niečo malé pod zub, ak by vám vytrávilo. Ale zo skúseností viem, že väčšina z nás je pri maľovaní mandál v čase Kairos, čo znamená, že na jedlo úplne zabudnete.

Teším sa na vás na kurze.

S láskou a úctou,

Janka Mladá

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Súvisiace články

Máte právo nevysvetľovať, ale budete mať pekné vzťahy?

Autorom citátu „Nemrhaj svoj čas vysvetľovaním, ľudia aj tak počujú len to, čo chcú počuť“ je vraj Paulo Coelho. Pravdupovediac, nechce sa mi tomu veriť. Ale verím, že nech to bol, kto to bol, musel vo svojom živote viackrát zažiť, že vysvetľoval a ľudia mu nerozumeli. Lebo iba toto mohol zažiť. Nemohol zažiť to, že

Prečítať článok »

Ako zvládať emócie vo vzťahu s láskou a nadhľadom

Etikoterapeutický workshop o tom, ako byť vo vzťahu SPOKOJNÝ a ŠŤASTNÝ aj vtedy, keď ten druhý nie je taký, akého by sme ho chceli mať. Najbližší termín workshopu: neurčený Ako spolu hovoriť a aj sa počuť? Kto začína hádku a ako sa nenechať hádkou paralyzovať? Ako povedať bez pocitu viny, čo sa mi nepáči alebo čo od partnera

Prečítať článok »
Scroll to Top
Prihláste sa na odber nových článkov na email

Zadajte Vašu email adresu: