Ozdravte vodu vo svojom tele

Čo si predstavíte, keď počujete slovo voda? Predpokladám, že bezfarebnú tekutinu bez chuti a zápachu, ktorú pijeme, v ktorej varíme, v ktorej sa sprchujeme a ktorou polievame kvety. Nič nezvyčajné, otočíte kohútik a je to. Ak ste si pri slove voda uvedomili, že by ste sa mali ísť napiť, tak neváhajte a choďte sa napiť.

Keď si predstavíme, že naše telo tvorí 70% vody, že povrch našej planéty tvorí 70% vody, môže byť táto bežná tekutina iba niečo obyčajné?

Čítajte viac »
Touto otázkou sa zaoberali a zaoberajú vedci aj nevedci  a výsledkom je možno vedecky nedokázateľná teória, že voda reaguje na emócie a vibrácie. Japonský vedec Masaru Emoto skúmal kryštály vody niekoľko rokov a výsledky boli naozaj zaujímavé. Zistil, že „tá istá“ obyčajná voda z vodovodu, z rieky, z jazera tvorí úplne iné kryštály. Ak si do vyhľadávača zadáte jeho meno, nájdete veľa fotografií kryštálov vody. Raz sú krásne symetrické a pravidelné, ďalšie sú nepravidelné, alebo sa nevytvoria vôbec. Takisto má vplyv na tvorbu a tvar kryštálov aj to, akej energii je voda vystavená. Iný kryštál vznikne, keď na vodu pôsobí hudba a iný, keď na ňu pôsobí elektromagnetické pole mobilného telefónu. A rozdiel je aj v tom, aká hudba – Mozartova symfónia vytvorí iné kryštály, ako metalová hudba.  Rovnako aj emócie, ktoré do vody vysielame, vytvárajú rôzne kryštály. Tie pozitívne emócie vytvoria pekné kryštály a negatívne naopak.

Možno ste počuli o pozitívnom myslení a o sile každej myšlienky, ktorá sa objaví vo vašej hlave. Že každá myšlienka dokáže ovplyvniť vaše telo, či už želaným alebo neželaným smerom. Keď si budete v hlave vytvárať iba pozitívne myšlienky, živá voda vo vašom tele prijme tieto vibrácie a okolo vás alebo priamo vo vás sa začnú diať zvláštne veci.

Či už o tomu veríte alebo nie, skúste do svojich každodenných rituálov zakomponovať zopár nenáročných maličkostí:

  • Označte si pohár vody, z ktorého pijete, štítkom s pozitívnymi slovami (láska, vďačnosť, mám sa rád/rada).
  • Každé ráno si pred zrkadlom povedzte, že ste skvelý človek a že sa máte radi. S úsmevom na tvári nechajte energiu týchto slov pôsobiť na vodu vo vašom tele.
  • Pite každý svoj pohár vody s vďačnosťou, že máte čo piť a že voda je tá najlepšia tekutina na svete.
  • Vyslovte niekoľkokrát k poháru vody nejaké svoje želanie a pri pití si vizualizujte splnenie tohto želania.

Zdá sa vám, že s tým hovorením do pohára vody to už preháňam? Tak túto činnosť vynechajte a robte tie, pri ktorých sa nebudete cítiť až tak neprirodzene. V každom prípade si po pár dňoch nebudete pripadať ako čudák.

A verte mi, že hoci výsledky nie sú okamžité ani okom viditeľné, existujú a budete sa cítiť zdravšie, vitálnejšie a veselšie.

Ak sa vám tento článok páčil, a zaregistruje sa na odber ďalších článkov. Získate tak nové informácie, ktoré môžu zmeniť váš život k lepšiemu.

Tento obsah bol zaradený v Osobný rozvoj, Sám sebe lekárom. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Ozdravte vodu vo svojom tele

  1. Marian povedal:

    Spôsobov na „ozdravovanie“ vody je viacero, najdôležitejšie je vybrať si aspoň jeden z nich a používať ho.

  2. Maroš povedal:

    Zaujímave veci píše o vode aj dr. Partyková, píše o ťažkej vode (deutériu), ktorá je uložená v tele a škodí a ktorá sa dá odstrániť iba určitým spôsobom hladovania. viac v jej knižke Hladovění pro zdraví (2012) – odporúčam.

Pridaj komentár