Keď nedoprajete druhým to, čo chcete pre seba, bránite tomu, aby sa to stalo vám

Povedzme, že snívate o povýšení v práci. Ale povýšia vášho kolegu. Čo vtedy pocítite? Pichne vás pri srdci? Nahnevá vás to? V dobrom mu závidíte? Ak sa vaše emócie nachádzajú niekde tu, tak vedzte, že ste si práve položili veľkú prekážku na vašej ceste za povýšením. Dostali ste sa na frekvenciu odporu a odpor je vždy jedno veľké NIE. Nie životu, v tomto prípade Nie povýšeniu. Do svojho života si pritiahnete závisť, hnev, pretože podľa Zákona rezonancie si pritiahnete to, čo vysielate. S veľkou pravdepodobnosťou sa vám v živote bude diať viac takých vecí, kde sa šťastie nalepí na niekoho iného a vy budete mimo diania, plní hnevu, závisti alebo žiarlivosti.

Čítajte viac »

Povedzme, že ste bez partnera a snívate o krásnom romantickom vzťahu. A vždy, keď stretnete šťastný pár, tak sa vás zmocní smútok a pocit osamelosti. A budete sa ním zhrýzať ešte celý večer. Opäť ste si práve zablokovali váš nový vzťah. Do vesmíru ste vyslali správu, že chcete byť smutný a osamelý.

Takýchto situácií by sa dalo nájsť veľa. Túžite po dieťati, ale keď vidíte rodinku s malým drobcom, cítite to ako krivdu a nespravodlivosť. Oni majú a ja prečo nemám. Túžite mať štíhle a vyšportované telo, ale keď niekoho s takým telom stretnete, vôbec vás to neteší. Lebo ho má niekto iný. Vy ho máte mať, nie ten blbec, ktorý dostal do daru dobrý metabolizmus.

Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa vám ťažko plnia vaše sny. To, že nedoprajete tým, ktorí to už majú. Dopriať, dožičiť druhým to, čo chcem ja, vám otvorí cestu na splnenie toho vášho sna.

Iba cez dobrý pocit, cez emócie ako prajnosť, vďačnosť a prijatie, si do života pritiahnete to, čo chcete. Prajnosť si môžete nacvičovať vždy, keď má niekto to, čo vy ešte nie. Vďačnosť si môžete nacvičovať vo svojich vizualizáciách a predstavách – cíťte v sebe vďačnosť, ako keby sa to už stalo, aby ste zo seba nevysielali nedostatok. A prijatie si nacvičujte vždy, keď v sebe pocítite nespokojnosť s tým, čo máte teraz. Prijatie je opak odporu. Prijatie je povedať životu Áno, kým odporom hovoríte NIE.

Takže indikátor toho, kde práve ste a ako rýchlo sa stane to, po čom túžite, sa volá

PRAJNOSŤ druhým,

PRIJATIE toho, čo práve je a 

VĎAČNOSŤ za to, že sa stalo. Aj keď sa to ešte v realite nestalo. Stalo sa to vo vašich predstavách. Stáva sa to tam každý jeden deň. A každý jeden deň ste za to vďační.

Prajnosť, prijatie a vďačnosť sú tie frekvencie, ktoré chcete zo seba vysielať. Nalaďte sa cez ne na tú správnu vlnu.

Včera bol Svetový deň snov. Pospomínajte si na tie vaše. Aké boli? Kým ste chceli byť, keď ste boli malí? Ako ste chceli zmeniť svet, urobiť ho krajším? Aký život ste chceli žiť?

Oprášte svoje sny a precíťte ich naplno vo svojich vizualizáciách a predstavách. Čo najfarebnejšie ako sa dá, použite všetky svoje zmysly – čo vidíte, čo počujete, kto sa vás dotýka, koho sa dotýkate vy? Nalaďte sa na to, že sa to už deje. Tešte sa a buďte vďační každý deň.

A buďte si istí, že sa naozaj spojí celý vesmír, aby sa vám vaše sny naplnili.

Ak sa neviete naladiť na tú správnu vlnu a stále vás ovláda ODPOR, môžete na svojich emóciách popracovať pomocou emočného koučingu. Stačí sa objednať.

S láskou a úctou,

Jana Mladá

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Súvisiace články

Emocie
koucmed

Ako a prečo sa stane, že niečo také dôležité pre náš život, ako sú emócie, začneme potláčať?

Emócie sú s nami už státisíce rokov a dostali sme ich do vienka preto, aby sme vedeli RÝCHLO reagovať na zmeny okolo nás a zároveň aby sme cez naše emócie dali ostatným vedieť o zmenách v nás. Napríklad strach a hnev nám v časoch, kedy sme žili v nebezpečnom prostredí plnom predátorov, pomáhal prežiť. STRACH tým, že v prípade nebezpečenstva vyvolal stresovú reakciu, ktorá

Prečítať článok »
Emocie
koucmed

Čo znamená byť zodpovedný za svoje pocity a emócie?

Je všeobecne známe, že súčasťou zodpovednosti za svoj život je aj zodpovednosť za svoje pocity a emócie. Aj keď mnohí si na seba berú aj zodpovednosť za pocity druhých ľudí – je to jedna zo stratégií, ktorú si osvojili v detstve, pravda je taká, že zodpovední sme iba za svoje vlastné pocity a emócie.  

Prečítať článok »
Emocie
koucmed

Sme alebo nie sme zodpovední za pocity ostatných? A čo to vlastne tá zodpovednosť za pocity znamená?

Čo si myslíte o tomto? Vaše myšlienky, vaše pocity, vaše slová, vaše činy, vaše správanie, vaše chyby a ich dôsledky sú vaša zodpovednosť, kým myšlienky, pocity, slová, činy, správanie a chyby ostatných vaša zodpovednosť nie sú.   Nedávno som sa stretla v jednej facebookovej skupine s obrázkom, ktorý toto zobrazoval. Pod obrázkom sa vinula dlhá a celkom vášnivá

Prečítať článok »
Scroll to Top
Prihláste sa na odber nových článkov na email

Zadajte Vašu email adresu: