Nech v roku 2022 nájdete harmóniu vo svojej rodine

Aj tento rok mám pre vás malé numerologické zamyslenie sa nad tým, čo v sebe skrývajú čísla nadchádzajúceho roku. A návod na to, aby ste si vypočítali, aké čísla budú ovplyvňovať váš nadchádzajúci rok.

Idem teda rovno na vec: ROK 2022 bude v znamení čísla ŠESŤ a zároveň v znamení troch DVOJOK.

Šestka je domov, rodina, harmónia. Šestka je aj žena, ženský princíp, teplo domova.  A šestka je aj poživačnosť, apatia a nezáujem.

Dvojka sú vzťahy, citlivosť, jemnosť, ústretovosť, rešpekt, partnerstvo. A dvojka sú aj strachy, závislosti a agresivita.

Tak mi z toho vychádza, že po zmenách, ktoré sme zažívali v roku 2021, nás v roku 2022 čaká „práca“ doma, vo svojich rodinách a domovoch. Tam, kde to sa to v roku 2021 celkom narušilo.

Zdá sa, že rok 2022 bude o znovunastolení harmónie a pohody v rodinách. O ešte väčšej potrebe rešpektu, ohľaduplnosti a empatie, než bolo v roku 2021. A aj o hľadaní odvahy a dôvery, pretože tri dvojky v roku 2022 znamenajú veľa strachov.

V roku 2022 bude dupľom platiť pravidlo, že ak chceme zmeniť svet, bude potrebné začať u seba a pozametať si pred vlastným prahom. Plus k tomu kultivovať svoje vzťahy v rodine a vniesť do nich lásku, rešpekt a harmóniu.

 

Chcete vedieť, aký bude ten VÁŠ rok 2022?

Nech sa páči návod.

Napíšte si deň a mesiac vášho narodenia a pridajte k nemu rok 2022. Sčítajte všetky číslice v tomto dátume, až kým nedosiahnete jedno z primárnych čísiel 1 – 9.

Napríklad ja sčítavam číslice z dátumu 19.11.2022: 1+9+1+1+2+0+2+2 = 18.

Pokračujem v sčítavaní ďalej 1 + 8 = 9.

Môj rok 2022 bude od 19.11.2022 v znamení čísla 9 a dovtedy bude v znamení čísla 8 (o jedno menej).

Ak máte napríklad narodeniny 22.3., tak vaše čísla pre rok 2022 sú do narodenín 3 a po narodeninách 4.

2+2+3+2+2+2 =13, 1+3=4

A teraz už iba popis, čo jednotlivé čísla znamenajú:

 

1 … Nové začiatky

Rok s vibráciou 1 je rokom pre nové začiatky a nové príležitosti. Je to čas, kedy sa zasievajú nové semienka, nové myšlienky a nové nápady. Všetko, čo tento rok zasadíte, bude rásť ďalších osem rokov. Je to obdobie, ktoré je plné aktivity a plné príležitostí na to, aby ste konali podľa seba a nie podľa toho, čo od vás chcú druhí.

V tomto roku sa môžete pustiť do vecí, ktoré ste chceli niekedy urobiť, ale z nejakého dôvodu ste sa do nich doteraz nepustili.

Začnite realizovať to, čo vás baví a napĺňa. Všímajte si sami seba, svoje sny a priania a rozhodnite sa začať pracovať na ich naplnení. Chopte sa svojich plánov práve v tomto roku, pretože práve teraz k tomu nájdete dostatok síl a aj dostatok tvorivých nápadov.

Rok vibrácie 1 je rokom vlastnej iniciatívy a práce na rozvoji svojej osobnosti. Zamerajte sa na nezávislosť a asertivitu.

2 … Komunikácia, vzťahy a citlivosť

Energia roku s číslom 2 je o otvorení sa komunikácii, o ústretovom prístupe k druhým a o počúvaní. Nielen druhých, ale aj samých seba. Súčasťou vibrácie čísla dva sú vzťahy, takže ak máte dvojkový rok, je možné, že stretnete niekoho, kto od základov zmení váš život. Alebo len zmeníte vzťahy s tými, ktorých už poznáte, pretože v dvojkovom roku vybublávajú na povrch staré nedoriešené záležitosti.  Číslo dva posúva do popredia partnerstvo ako také. Ak dáte svojmu partnerovi najavo, že je pre vás ten najdôležitejší, môže byť tento rok pre vás návratom k zamilovanosti, ktorú ste prežívali na začiatku. Celkovo vo vašom vzťahu môžete znovu zažiť pocity spolupatričnosti a dokonalého prepojenia.

Tento rok je aj rokom spolupráce s druhými ľuďmi a prináša energiu aj do tímovej práce. Ak ste mali s niekým konflikty, tak je pravdepodobné, že tento rok ich vyriešite. Ak ste mali nezhody v rodine, práve v tomto roku je priaznivá energia na to, aby ste k sebe našli cestu. Budete viac naladení na svoju intuíciu a budete viac vnímať a počúvať druhých ľudí, čo znamená uzmierovanie a odpúšťanie starých krívd.

A nezabudnite aj na vzťah k sebe. Posilňujte spojenie sami so sebou, so svojimi potrebami, emóciami a pocitmi a vytvárajte sami pre seba harmonické prostredie.

Je to aj rok trpezlivosti, kedy to, čo ste zasiali pred rokom, začne klíčiť. Preto buďte trpezlivý a čakajte a spolupracujte s ostatnými. Dôverujte a zostávajte v pokoji. Mnoho vecí sa vyrieši samo.

3 …. Radosť, zábava a kreativita

Trojka je energia otvárania sa svetu. Je to rok, kedy sa môžete s čistým svedomím zabávať, pretože si veríte. Je to rok, kedy sa začína k životu prebúdzať to, čo ste zasiali pred dvoma rokmi. Vyrazte do spoločnosti, nadväzujte nové priateľstvá a stretávajte sa s ľuďmi.

Je to rok, kedy si môžete užívať všetky radosti života, od leňošenia, športovania, dovolenky po aktívne cestovanie. Práca bude pravdepodobne na druhom alebo až treťom mieste vo vašom živote.

Trojka je aj rokom umenia, preto je pravdepodobné, že nájdete aj v sebe niečo tvorivé, čo ste doteraz nevideli. Ak to objavíte, vyjadrujte to čo najviac. Píšte, maľujte, tancujte alebo spievajte. Ak je pre Vás vaša práca aj vašim koníčkom, ktorý vás baví a teší, tak v tomto roku prídu prvé veľké úspechy.

Trojkový rok má v sebe silu vyniesť na svetlo sveta skryté problémy a vysporiadať sa s nimi. Je to veľmi aktívny rok po všetkých stránkach.

4 …. Práca a stabilita

Je to rok, kedy sa po zábave budete musieť zase vrátiť k práci. Rastlinky, ktoré vyklíčili, bude treba starostlivo strážiť pred burinou.

Tento rok vás bude skúšať, hlavne čo sa týka trpezlivosti a stability. Vašu prácu bude sprevádzať nespokojnosť a neistota, či to, čo robíte, je pre vás to najlepšie. Objavia sa prekážky, ktoré budete musieť prekonať. Budete mať tendenciu príliš pracovať alebo sa na všetko vykašľať. Nenechajte sa vtiahnuť ani do workoholizmu, ani do vzdania sa, pretože tento rok bude treba vydržať.

Nič nemeňte, nič nezačínajte, nič neukončujte, iba pokračujte v budovaní pevných základov. Budete musieť prekonávať prekážky, ale to vás bude učiť trpezlivosti a zodpovednosti.

Tento rok je jeden z tých ťažších, treba ho trpezlivo prečkať. Urobte si inventúru v živote, v práci a v majetku, všetko urobte precízne a starostlivo.

5 …. Zmena, uvoľnenie a sloboda

Po náročnom roku v znamení čísla 4 si zaslúžite oddych. Príde uvoľnenie a pravdepodobne si uvedomíte, že potrebujete zmenu.

Ak túžite po akejkoľvek zmene, urobte ju tento rok, pretože práve v päťkovom roku máte energiu a slobodnú voľbu na zásadný obrat vo vašom živote. A nie len to. V tomto roku nájdete k zmene aj odvahu a odhodlanie.

Urobte niečo ináč, buďte iný, zahoďte rutinu. Vyrazte von a vyskúšajte si niečo nové. Uistite sa však, že všetko, čo zmeníte, je prospešné aj pre iných. Myslite na rovnováhu medzi dávaním a braním a myslite aj na to, potrebujete aj určitú disciplínu, aby ste nie len došli tam, kam chcete po zavedení zmeny dôjsť, ale aby ste získali aj slobodu, po ktorej túžite.

Úroda rastie, nepotrebuje až takú starostlivosť. Nepúšťajte ju však zo zreteľa. Bez vašej pozornosti môže začať upadať.

6 …. Rodina, domov a harmónia  

Šestkový rok je veľmi úzko prepojený s životmi členov vašej rodiny. Budú potrebovať vašu podporu a vás to môže postaviť pred nutnosť voľby – ako sa postavím k ľuďom, ktorí odo mňa niečo potrebujú? Bude tu skúšaná opäť vaša trpezlivosť, láska a pravdepodobne aj viera. Ak to zvládnete v duchu morálnych zásad, do vášho domova a života príde harmónia.

Venujte svoju energiu svojim blízkym, vráti sa vám to mnohonásobne. Venujte svoju energiu aj vášmu domovu, zveľaďte ho alebo ho vynovte. Venujte starostlivosť aj svojmu zdraviu, všímajte si svoje telo, pretože ono je domov pre vašu dušu.

V tomto roku môžete bilancovať  a ak treba, z minulosti sa poučte a naplánujte niečo do svojej budúcnosti. Bilancovať môžete aj v domácnosti – upracte, prerieďte šatníky a veci, ktoré sa dajú použiť, pošlite ďalej. Naplňte svoj život a svoj domov láskou a harmóniu.

7 …. Sebaspytovanie a hľadanie duchovnej cesty

Tento rok je o vás a o vašej viere a často aj o veľkých zmenách. Je to čas, kedy je dobré byť sám sebou a otvoriť svoje srdce. Premýšľajte o sebe a pýtajte sa, aký má všetko vyšší zmysel. Vaša intuícia vám pomôže nájsť odpovede práve v tomto roku.

Tento rok venujte sami sebe. Zdokonaľujte sa, vzdelávajte sa, počúvajte svoju intuíciu. Prežívajte veľa času sami so sebou, pretože je pravdepodobné, že práve v samote sa pred vami odkryjú veci, ktoré bežne nevidíte. Nájdete veľa odpovedí na otázky, ktoré sa vám v minulosti zdali nezodpovedateľné.

Je možné, že o sebe budete veľa pochybovať. Budú sa vynárať vaše najskrytejšie presvedčenia a vy budete mať šancu im neveriť. Bude to však spojené s emóciami a pocitmi, že sa vás správanie druhých dotýka a že vás nechápu a že vás zraňujú. Zamerajte sa však na seba, nie na tých druhých, ktorí vám tie pocity (zdanlivo) spôsobujú. Uznávajte si svoje pocity, potreby, spoznávajte svoj vnútorný svet.

V tomto roku pokojne zanedbávajte spoločenské udalosti a cestovanie môžete tiež pokojne vynechať. Ak by vás cestovanie predsa len lákalo, tak len z toho dôvodu, aby ste lepšie spoznali sami seba. Myslite na svoje zdravie, počúvajte svoje telo a vnímajte, čo vám hovorí.

Hoci je tento rok jeden z tých ťažších, na jeho konci budete stáť posilnený a s hlavou hore.

Vo vašej úrode sa začínajú objavovať plody a vy budete potrebovať vieru, že dozrejú. Preto ju majte stále na zreteli.

8 …. Úspech, hojnosť a moc

Rok s číslom 8 je rokom úspechov alebo aj neúspechov. Podľa toho, ako ste sa doteraz starali o svoju úrodu. Úroda totiž práve v tomto roku dozrieva a vy ju môžete zberať. Osmičkový rok vám zúročí všetko, o čo ste sa doteraz snažili a na čo ste vynaložili svoju pozornosť a úsilie.

Ak ste boli čestný, pracovitý a trpezlivý, pravdepodobne budete úspešný. Prichádza obdobie hojnosti a odmeny za vynaložené úsilie. Pokračujte na svojej ceste, zostaňte v strede. Myslite na to, že to, ako sa s úspechom a hojnosťou vyrovnáte, určí aj vaše ďalšie roky.

Tento rok má aj finančnú energiu, preto v ňom môžu nastať aj straty, najmä ak niečo robíte iba pre peniaze. Preto nestrácajte čas tým, čo vás nebaví. Snažte sa aj prácu vykonávať akoby bola vaším koníčkom, aby sa vám energia vrátila v podobe hojnosti.

Osmička má v sebe dar vniesť do života rovnováhu, hlavne v materiálnej a duchovnej oblasti. A môže vám vrátiť aj vašu moc. Môžete sa stať mocnými tvorcami svojich životov a môžete v sebe nájsť silu k tomu, aby ste sa empaticky a nenásilne presadili v komunikácii s tými, o ktorých ste si mysleli, že majú nad vami moc. Nie preto, že by ste mali teraz moc vy nad nimi, ale preto, že si budete vedieť ustáť samého seba.

9 …. Bilancovanie, ukončovanie a múdrosť

Energia deviatky v sebe nesie naplnenie. V tomto období by sme sa mali zamýšľať nad svojim životom, prácou a vzťahmi. Je potrebné bilancovať a ukončiť všetko, čo zhodnotíte ako nie prospešné pre vás. Prestaňte sa držať všetkého, čo skončilo. Prijmite múdrosť zo všetkého, čo ste zažili, aby ste ju mohli použiť v ďalšom deväťročnom cykle.

V tomto roku zakončíte mnoho aktivít, rozlúčite sa s niektorými ľuďmi, ale nechajte ich odísť s láskou a požehnaním. Odpúšťajte a púšťajte zo svojho života veci, ktoré vám nič dobré neprinášali. Je možné, že odídete zo vzťahov, ktoré sú nefunkčné a bez lásky.

Nič nové nezačínajte, zatiaľ si pre nové iba vytvárate priestor. Tešte sa z toho, že bilancujete.

Deviatkový rok je aj rokom rozdávania. Rozdávajte, dávajte bez toho, že niečo dostanete naspäť. Rozdávajte druhým svoju lásku a možno precítite skutočnú spriaznenosť so všetkými na tejto planéte.

Tento rok tiež nie je ľahký, najmä pre tých, ktorí nemajú radi zmeny. Treba však veriť, že všetko, čo sa deje, sa deje tak, ako sa má diať. Dôverujte. Vaša dôvera, úprimnosť a flexibilita vám otvorí cestu k novým začiatkom.

Nech vám už vyšlo akékoľvek číslo, želám vám v roku 2022 veľa šťastných a naplnených okamihov, ktoré budete zažívať v kruhu rodiny a svojich blízkych.

Aby ste našli harmóniu vo svojich rodinách.

Aby ste rozpoznali svoje strachy a našli v sebe našli dôveru, že všetko, čo sa deje, sa deje tak, ako sa má diať, a tak, ako potrebujete, aby sa dialo.

A aby ste zvládli všetko, čo vám budúci rok prinesie.

S láskou a úctou,

Janka Mladá

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Súvisiace články

Život je radosť
koucmed

Nech v roku 2024 nájdete rovnováhu

Aj na konci tohto roka mám pre vás malé numerologické zamyslenie sa nad tým, čo v sebe skrývajú čísla nadchádzajúceho roku. A návod na to, aby ste si vypočítali vaše osobné číslo, ktoré tiež bude mať vplyv na váš rok 2024. ROK 2024 bude v znamení čísla OSEM a zároveň v znamení dvoch DVOJOK a jednej ŠTVORKY.   Osmička je o úspechu,

Prečítať článok »
Život je radosť
koucmed

Nech v roku 2023 prejdete vnútornou zmenou, ktorá vás posunie k láskavosti a empatii

Aj tento rok mám pre vás malé numerologické zamyslenie sa nad tým, čo v sebe skrývajú čísla nadchádzajúceho roku. A návod na to, aby ste si vypočítali, aké čísla budú ovplyvňovať ten váš. Idem teda rovno na vec: ROK 2023 bude v znamení čísla SEDEM a zároveň v znamení dvoch DVOJOK a jednej TROJKY.   Sedmička je o vnútornej zmene, duchovnom raste a o prevzatí

Prečítať článok »

Pre ženy, ktoré chcú, aby ich muži boli viac mužmi

Predstavte si, že tancujete so svojím mužom a cítite úplnú dôveru v to, kam a ako vás vedie. Užívate si to, pretože sa cítite v jeho náručí bezpečne. A teraz si predstavte, ako stojíte oproti sebe vy a váš muž a dokazujete si, kto, čo, kedy povedal alebo nepovedal a ako, kto, čo myslel, pretože váš muž zase raz niečo neurobil dobre. V celom

Prečítať článok »
Scroll to Top
Prihláste sa na odber nových článkov na email

Zadajte Vašu email adresu: