Nech v roku 2020 nájdete vnútornú stabilitu

Numerológia a čísla ma vždy zaujímali. Čísla pre posolstvo, ktoré v sebe nesú a numerológia zase pre zábavu ale aj hĺbku, ktorú v sebe skrýva. Takto koncom roka sa vždy rada pozriem na to, čo v sebe skrývajú čísla nadchádzajúceho roku.

Nechajte sa inšpirovať a spočítajte si, čo vám prinesie rok 2020.

Aký bude rok 2020 všeobecne?

Bude v znamení čísla ŠTYRI, ale aj v znamení čísla DVA, pretože sú v ňom dve dvojky.

Číslo štyri hovorí o VYVÁŽENOSTI a STABILITE. Poukazuje na to, že sa máme zamerať hlavne na svoju vnútornú stabilitu, na trpezlivosť  a zodpovednosť za svoj život.

Dvojka prináša v roku 2020 opäť tému VZŤAHY. A so vzťahmi je úzko spätá téma rešpektu, ohľaduplnosti a empatie. Oproti roku 2019 bude rok 2020 o niečo náročnejší, ale ak neklesnete na duchu a budete prijímať život taký, aký prichádza, tak zábava a nové možnosti z trojkového roku 2019 môžu pokračovať i v roku 2020.

ŠTVORKA znamená poctivú prácu a taktiež obmedzenia a prekážky. Ale v závere, keď tieto obmedzenia a prekážky prekonáte, môžete dosiahnuť veľké úspechy. Všetko, čo sa vám v roku 2020 prihodí, bude pravdepodobne skúškou vašej trpezlivosti a preverí to vašu silu a odolnosť.

A aký bude ten VÁŠ rok 2020?

Napíšte si dátum, kedy budete mať v tomto roku narodeniny. Sčítajte všetky číslice v tomto dátume, až kým nedosiahnete jedno z primárnych čísiel 1 – 9.

Napríklad ja budem mať v roku 2020 narodeniny 19. novembra, preto budem sčítavať číslice z dátumu 19.11.2020: 1+9+1+1+2+0+2+0 = 16.

Pokračujem v sčítavaní ďalej 1 + 6 = 7.

Môj rok 2020 bude od 19.11.2020 v znamení čísla 7 a dovtedy bude v znamení čísla 6 (o jedno menej).

Ak máte napríklad narodeniny 22.3. tak vaše čísla pre rok 2020 sú do narodenín 1 a po narodeninách 2.

2+2+3+2+2=11, 1+1=2

A teraz už iba popis, čo jednotlivé čísla znamenajú:

1 … Nové začiatky

Rok s vibráciou 1 je rokom pre nové začiatky. Je to čas, kedy sa zasievajú nové semienka, nové myšlienky a nové nápady. Všetko, čo tento rok zasadíte, bude rásť ďalších osem rokov. Je to obdobie, ktoré praje zmenám, urobte preto čokoľvek, čo ste chceli niekedy urobiť, ale z nejakého dôvodu ste to doteraz neurobili.

Začnite realizovať to, čo vás baví a napĺňa. Všímajte si sami seba, svoje sny a priania a rozhodnite sa začať pracovať na ich naplnení. Chopte sa svojich plánov práve v tomto roku, pretože práve teraz k tomu nájdete dostatok síl a aj dostatok tvorivých nápadov.

Rok vibrácie 1 je rokom vlastnej iniciatívy a práce na rozvoji svojej osobnosti. Zamerajte sa na nezávislosť a asertivitu.

Je to rok veľmi priaznivý pre oblasť práce, zdravia a peňazí.

2 … Komunikácia a vzťahy

Energia roku s číslom 2 je o otvorení sa komunikácii, o ústretovom prístupe k druhým a o počúvaní. Nielen druhých, ale aj samých seba. Súčasťou vibrácie čísla dva sú vzťahy, takže ak máte dvojkový rok, je možné, že stretnete niekoho, kto od základov zmení váš život. Alebo len zmeníte vzťahy s tými, ktorých už poznáte. Váš partner bude pre Vás ten najdôležitejší a ak mu to aj dáte najavo, môže byť tento rok pre Vás návratom k zamilovanosti, ktorú ste prežívali na začiatku. Celkovo vo Vašom vzťahu môžete znovu zažiť pocity spolupatričnosti a dokonalého prepojenia.

Tento rok je aj rokom spolupráce s druhými ľuďmi a prináša energiu aj do tímovej práce. Ak ste mali s niekým konflikty, tak je pravdepodobné, že tento rok ich vyriešite. Ak ste mali nezhody v rodine, práve v tomto roku je priaznivá energia na to, aby ste k sebe našli cestu. Budete viac naladení na svoju intuíciu a budete viac vnímať a počúvať druhých ľudí, čo znamená uzmierovanie a odpúšťanie starých krívd.

Je to aj rok trpezlivosti, kedy to, čo ste zasiali pred rokom, začne klíčiť. Preto buďte trpezlivý a čakajte a spolupracujte s ostatnými. Premýšľajte, plánujte a zostaňte v pokoji.

Je to rok veľmi priaznivý pre lásku a priaznivý pre vzťahy.

3 …. Cestovanie a zábava

Trojka je energia otvárania sa svetu. Je to rok, kedy sa môžete s čistým svedomím zabávať, pretože si veríte. Je to rok, kedy sa začína k životu prebúdzať to, čo ste zasiali pred dvoma rokmi. Vyrazte do spoločnosti, nadväzujte nové priateľstvá a stretávajte sa s ľuďmi.

Je to rok, kedy si môžete užívať všetky radosti života, od leňošenia, športovania, dovolenky po aktívne cestovanie. Práca bude pravdepodobne na druhom alebo až treťom mieste vo vašom živote.

Trojka je aj rokom umenia, preto je pravdepodobné, že nájdete aj v sebe niečo tvorivé, čo ste doteraz nevideli. Ak to objavíte, vyjadrujte to čo najviac. Píšte, maľujte, tancujte alebo spievajte. Ak je pre Vás Vaša práca aj Vašim koníčkom, ktorý Vás baví a teší, tak v tomto roku prídu prvé veľké úspechy.

Trojkový rok má v sebe silu vyniesť na svetlo sveta skryté problémy a vysporiadať sa s nimi. Je to veľmi aktívny rok po všetkých stránkach.

Je to obdobie veľmi priaznivé pre cesty, priaznivé pre lásku, prácu, peniaze a zdravie.

4 …. Práca a stabilita

Je to rok, kedy sa po zábave budete musieť zase vrátiť k práci. Rastlinky, ktoré vyklíčili, bude treba starostlivo strážiť pred burinou.

Tento rok vás bude skúšať, hlavne čo sa týka trpezlivosti a stability. Vašu prácu bude sprevádzať nespokojnosť a neistota, či to, čo robíte, je pre vás to najlepšie. Budete mať tendenciu príliš pracovať alebo sa na všetko vykašľať. Nenechajte sa vtiahnuť ani do workoholizmu, ani do vzdania sa, pretože tento rok bude treba vydržať. Nič nemeňte, nič nezačínajte, nič neukončujte, iba pokračujte v budovaní pevných základov. Budete musieť prekonávať prekážky, ale to vás bude učiť trpezlivosti a zodpovednosti.

Tento rok je jeden z tých ťažších, treba ho trpezlivo prečkať. Urobte si inventúru v živote, v práci a v majetku, všetko urobte precízne a starostlivo.

Tento rok je priaznivý pre prácu, ale pre lásku, peniaze a zdravie je menej priaznivý.

5 …. Zmena

Po náročnom roku v znamení čísla 4 si zaslúžite oddych. Možno budete cítiť, že potrebujete zmenu.

Ak túžite po akejkoľvek zmene, urobte ju tento rok, pretože práve v päťkovom roku máte energiu a slobodnú voľbu na zásadný obrat vo vašom živote.

Urobte niečo ináč, buďte iný, zahoďte rutinu. Vyrazte von a vyskúšajte si niečo nové. Uistite sa však, že všetko, čo zmeníte, je prospešné aj pre iných. Myslite na rovnováhu medzi dávaním a braním a myslite aj na to, potrebujete aj určitú disciplínu, aby ste došli tam, kam chcete po zavedení zmeny dôjsť.

Úroda rastie, nepotrebuje až takú starostlivosť. Nepúšťajte ju však zo zreteľa. Bez vašej pozornosti môže začať upadať.

Ak obchodujete, toto obdobie môže byť pre vás úspešné

Tento rok je veľmi priaznivý pre cestovanie, priaznivý pre lásku, prácu, peniaze a zdravie.

6 …. Rodina a priatelia

Šestkový rok je veľmi úzko prepojený s životmi členov vašej rodiny a vašich priateľov. Budú potrebovať vašu podporu a vás to môže postaviť pred nutnosť voľby – ako sa postavím k ľuďom, ktorí odo mňa niečo potrebujú? Bude tu skúšaná opäť vaša trpezlivosť, láska a pravdepodobne aj viera. Ak to zvládnete v duchu morálnych zásad, do vášho domova a života príde harmónia.

Venujte svoju energiu svojim blízkym, vráti sa vám to mnohonásobne. Venujte svoju energiu aj vášmu domovu, zveľaďte ho alebo ho vynovte. Venujte starostlivosť aj svojmu zdraviu, všímajte si svoje telo, pretože ono je domov pre vašu dušu.

Tento rok praje uzatvoreniu manželstva alebo presťahovaniu sa.

V tomto roku môžete bilancovať  a ak treba, z minulosti sa poučte a naplánujte niečo do svojej budúcnosti.

Tento rok je veľmi priaznivý pre lásku a peniaze, priaznivý pre prácu a zdravie.

7 …. Sebaspytovanie a duchovný rast

Tento rok je o vás a o vašej viere. Je to čas, kedy je dobré byť sám sebou a otvoriť svoje srdce. Premýšľajte o sebe a pýtajte sa, aký má všetko vyšší zmysel. Vaša intuícia vám pomôže nájsť odpovede práve teraz.

Tento rok venujte sami sebe. Zdokonaľujte sa, vzdelávajte sa, počúvajte svoju intuíciu. Prežívajte veľa času sami so sebou, pretože je pravdepodobné, že práve v samote sa pred vami odkryjú veci, ktoré bežne nevidíte. Nájdete veľa odpovedí na otázky, ktoré sa vám v minulosti zdali nezodpovedateľné.

Takisto je tento rok rokom emócií a pocitov, možno sa vás budú veci príliš dotýkať a budete sa cítiť nepochopený a zraňovaný druhými. O to viac sa venujte sebe, nie tým, ktorí vám tie pocity (zdanlivo) spôsobujú. Pýtajte sa, čo im vysielate, keď sa takto správajú.

Vo vašej úrode sa začínajú objavovať plody a vy budete potrebovať vieru, že dozrejú. Preto ju majte stále na zreteli.

V tomto roku pokojne zanedbávajte spoločenské udalosti a ak máte chuť cestovať, tak len preto, aby ste lepšie spoznali sami seba.

Toto obdobie je priaznivé pre lásku a cestovanie, menej priaznivé pre prácu, zdravie a peniaze.

8 …. Úspech a hojnosť

Rok s číslom 8 je rokom úspechov. Úroda dozrela, môžete ju zberať. Môžete s ňou ísť na trh, budete úspešný. Ak sa sebarealizujete, tak prichádza obdobie hojnosti a odmeny za vynaložené úsilie. Buďte sebavedomý, podnikavý, čestný a zodpovedný a uskutočníte veľké veci. Myslite na to, že to, ako sa s úspechom a hojnosťou vyrovnáte, určí aj vaše ďalšie roky.

Tento rok má aj finančnú energiu, preto v ňom môžu nastať aj straty, najmä ak niečo robíte iba pre peniaze. Preto nestrácajte čas tým, čo vás nebaví. Snažte sa aj prácu vykonávať akoby bola vaším koníčkom, aby sa vám energia vrátila v podobe hojnosti.

Osmička má v sebe dar vniesť do života rovnováhu. Chtiac nechtiac nasmeruje vašu pozornosť a energiu práve do oblastí vášho života, kde najviac potrebujete rovnováhu.

Tento rok je veľmi priaznivý pre peniaze, priaznivý pre prácu a zdravie a menej priaznivý pre lásku a cesty.

9 …. Bilancovanie, ukončovanie a múdrosť

Energia deviatky v sebe nesie naplnenie. V tomto období by sme sa mali zamýšľať nad svojim životom, prácou a vzťahmi. Je potrebné bilancovať a ukončiť všetko, čo zhodnotíte ako nie prospešné pre vás. Prestaňte sa držať všetkého, čo skončilo. Prijmite múdrosť zo všetkého, čo ste zažili, aby ste ju mohli použiť v ďalšom deväťročnom cykle.

V tomto roku zakončíte mnoho aktivít, rozlúčite sa s niektorými ľuďmi, ale nechajte ich odísť s láskou a požehnaním. Vyhodíte staré veci, odídete zo vzťahov, ktoré sú nefunkčné a bez lásky.

Nič nové nezačínajte, zatiaľ si pre nové iba vytvárate priestor. Tešte sa z toho, že bilancujete.

Tento rok je aj rokom rozdávania. Rozdávajte, dávajte bez toho, že niečo dostanete naspäť. Rozdávajte druhým svoju lásku a možno pochopíte skutočnú spriaznenosť so všetkými na tejto planéte.

V tomto roku Vás možno konečne stretne uznanie a popularita.

Rok s číslom 9 je priaznivý pre cestovanie a zdravie, menej priaznivý pre lásku, peniaze a prácu.

Nech vám už vyšlo akékoľvek číslo, vždy má zmysel zamerať sa na to, že AK

–          začnete dávať bez toho, aby ste očakávali niečo naspäť,

–          zmeníte pohľad na všetkých tých, ktorí vám zdanlivo robia zle a budete hľadať súcit a porozumenie s nimi,

objavíte v sebe ten pocit spolupatričnosti, ktorý nám často chýba. A je to veľmi silný pocit, pretože my ľudia sme naozaj šťastní vtedy, keď s druhými cítime porozumenie a blízkosť.

Držím nám všetkým palce.

V novom roku vám všetkým želám veľa šťastných a naplnených okamihov, kedy budete zažívať porozumenie a lásku v interakcii s druhými ľuďmi. Aby ste našli v sebe rovnováhu a vnútornú stabilitu. Aby ste mali láskyplné vzťahy, v ktorých nebude chýbať rešpekt, ohľaduplnosť a empatia. A aby ste si takto zastabilizovaní mohli privítať rok 2021, ktorý v sebe možno prinesie nejaký zásadný obrat.

A okrem iného, nech je váš rok 2020 plný POROZUMENIA, UZNANIA A DOPRIATIA.

S láskou,

Janka Mladá

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Súvisiace články

Rodičia a deti
koucmed

Keď sa voči deťom uchyľujeme k manipuláciám, môže za to strach

Keď dieťa povie Nenávidím ťa, máloktorý rodič si zachová chladnú hlavu. Ak sa aj dovtedy snažil vyjsť s dieťaťom „po dobrom“, po týchto slovách už začne nekompromisne nastavovať hranice a trvať na tom, aby dieťa urobilo to, čo robiť nechce a čo vete Nenávidím ťa predchádzalo. A vtedy aj podvedome siahne k manipuláciám. Po akej

Prečítať článok »
Vzťahy
koucmed

Keď pocity nie sú skutočné pocity, ale prostriedky na manipuláciu

Nie všetko, čo nazývame pocity, sú skutočné pocity. Mnohé naše pocity sú len prezlečené mentálne programy, ktoré projektujú do vonkajšieho sveta naše strachy. Ak tieto pocity neodhalíme a budeme im veriť, pravdepodobne nimi budeme manipulovať druhými alebo sebou. Mám pocit, že ma nemiluje. Mám pocit, že mi závidí. Mám pocit, že sa na mňa hnevá. Mám

Prečítať článok »
Emocie
koucmed

Sme alebo nie sme zodpovední za pocity ostatných? A čo to vlastne tá zodpovednosť za pocity znamená?

Čo si myslíte o tomto? Vaše myšlienky, vaše pocity, vaše slová, vaše činy, vaše správanie, vaše chyby a ich dôsledky sú vaša zodpovednosť, kým myšlienky, pocity, slová, činy, správanie a chyby ostatných vaša zodpovednosť nie sú.   Nedávno som sa stretla v jednej facebookovej skupine s obrázkom, ktorý toto zobrazoval. Pod obrázkom sa vinula dlhá a celkom vášnivá

Prečítať článok »
Scroll to Top
Prihláste sa na odber nových článkov na email

Zadajte Vašu email adresu: